Turistická ubytovňa VIOLA    Veľká Lomnica


TELEFÓN: ++421-52-4682751
MOBIL: ++421-903-532556
EMAIL: ub.viola@gmail.com
WWW: www.vysoketatry.com/viola/
GPS: N 49.108991°
E 20.356207°
ADRESA: Popradská 518
059 52 Veľká Lomnica

    Turistická ubytovňa Viola sa nachádza v podtatranskej obci Veľká Lomnica pri hlavnej cesta z Popradu do Kežmarku, v blízkosti železničnej stanice Studený Potok a autobusovej zastávky Veľká Lomnica.
    Poloha ubytovne Viola poskytuje návštevníkom široké možnosti na šport, oddych a relaxáciu. Neďaleko sa nachádza golfový, jazdecký a tenisový areál s možnosťami výuky. Vysoké Tatry ponúkajú možnosť celoročnej vysokohorskej turistiky, lyžovania a cyklistiky. Dá sa navštíviť aj poľská strana Vysokých Tatier s centrom v Zakopanom alebo trhy v Nowom Targu. Okrem Vysokých Tatier rozhodne odporúčame návštevu Dobšinskej ľadovej jaskyne v Slovenskom raji, Demänovskej ľadovej jaskyne a od nej len 1 km vzdialenú Demänovskú jaskyňu slobody a smerom na rázovitú obec Ždiar Beliansku jaskyňu. Zaujímavou atrakciou pre návštevníkov môže byť aj splavovanie Dunajca na pltiach v neďalekom Červenom Kláštore. Na relaxáciu môžete využiť termálne kúpaliska Vrbov, Vyšné Ružbachy a Bešeňová alebo aquaparky Aquacity v Poprade a Tatralandia v Liptovskom Mikuláši. Milovníci histórie iste radi spoznajú historické centrá Spiša: Kežmarok, Levoču, kaštieľ v Strážkach, Spišský či Ľubovniansky hrad.

Popis objektu (44 lôžok + 1 prístelka):
    - 1 samostatná dvojizba s vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC), balkónom, chladničkou a TV-SAT (1/4+1)
    - 4 samostatné izby s vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC), balkónom, chladničkou a TV-SAT (4/3)
    - 8 samostatných izbieb s chladničkou a TV-SAT (1/7, 1/4, 5/3, 1/2)
    - spoločné sociálne zariadenie (2x umývadlo, 2x sprcha, 2x WC, automatická práčka)
    - spoločné sociálne zariadenie (2x umývadlo, 2x sprcha, 1x WC)
    - spoločenská miestnosť s posedením, TV-SAT, biliardom, stolným futbalom, elektronickými šípkami a spoločenskými hrami (30 miest)
    - jedáleň s barom (50 miest)
    - miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží
    - krytá terasa
    - možnosť podávania raňajok, polpenzie a plnej penzie
    - možnosť zapožičania FTV, DVD a videa za poplatok
    - bezplatné parkovanie áut v uzavretom dvore
    - celoročná prevádzka

    Objekt je vhodný na organizovanie školení, pracovných porád, firemných prezentácií, rodinných osláv a životných jubileí. Taktiež je vhodný na organizovanie hromadných zájazdov a školských výletov.
    Ubytovaným hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia.

    Cena ubytovania za osobu na noc v izbách s vlastným sociálnym zariadením v letnom období od 12 €, v zimnom období od 15 € a mimo sezóny dohodou.
    Cena ubytovania za osobu na noc v izbách bez vlastného sociálneho zariadenia v letnom období od 10 €, v zimnom období od 12 € a mimo sezóny dohodou.
    Deti do troch rokov bez nároku na lôžko zdarma. Deťom do 10 rokov a pri pobytoch dlhších ako 5 dní poskytujeme zľavy.
    Skupinovým zájazdom poskytujeme výrazné zľavy.


webmaster