Drevenica U Staroňa    Liptovská Kokava


MOBIL: ++421-905-622155
++421-905-843268
EMAIL: tatra-impex@stonline.sk
WWW: www.staron.yasky.sk
www.vysoketatry.com/ustarona/
GPS: N 49.085391°
E 19.813445°
ADRESA: 032 44 Liptovská Kokava 398

    Štýlové ubytovacie zariadenie - Drevenica U Staroňa sa nachádza v obci Liptovská Kokava v srdci Liptova pod majestátnou panorámou hrebeňa Západných Tatier. Zariadene vzniklo po kompletnej rekonštrukcii pôvodnej gazdovskej chalupy s dobudovaním podkrovných priestorov vrátane výmeny strechy a strešnej krytiny. Pri rekonštrukcii bolo kladený dôraz na zachovanie pôvodných ľudových architektonických prvkov a použite pôvodných stavebných materiálov (drevo, kameň a kované železo).
    Aj napriek tomu však drevenica pokytuje maximálny komfort ubytovania, vrátane kompletného sociálneho vybavenia (WC, sprcha), satelitný príjem televízie, kompletne vybavené kuchyne, spoločenská miestnosť, krb a chránené parkovisko vo dvore.

    Ubytovanie je rozčlenené na 2 samostatné ubytovacie jednotky s osobitným vchodom. Prvá je na prízemí objektu a pozostáva z 2 samostatných dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky, pričom každá izba má vlastnú kúpeľňu, predsieň so šatníkom a posedenie s TV-SAT. Obe izby ústia do kuchyne s posedením, krbom a komorou.
    Druhá ubytovacia jednotka je situovaná v podkroví a má rovnaké zloženie ako jednotka na prízemi. Podkrovná kuchyňa je však rozmerovo menšia a nemá z funkčných dôvodov (výška komína), vlastný krb.
    Dvor je vydláždený a poskytuje priestor na parkovanie, vonkajšie posedenie pri krbe a priestor na detský bazén.

    Cena ubytovania za osobu na noc v sezóne od 10 € a mimo sezóny dohodou.
    Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Pri pobytoch dlhších ako 7 dní a pri obsadení celého objektu poskytujeme výrazné zľavy.

    Ponúkame tiež ubytovanie v Liptovskej izbe v Liptovskej Kokave a Private U Staroňa v Liptovskom Jáne.


webmaster