Penzión U orla    Šuňava


MOBIL: ++421-903-900930
++421-903-999908
EMAIL: info@penzionuorla.sk
WWW: www.penzionuorla.sk
www.vysoketatry.com/uorla/
GPS: N 49.033479°
E 20.078437°
ADRESA: Vyšná Šuňava 521
059 39 Šuňava

    Penzión U orla sa nachádza v podtatranskej obci Šuňava, v lone prekrásnej scenérie Vysokých a Nízkych Tatier, v bezprostrednej blízkosti lúk, kde na hostí čaká nádherný výhľad na tatranské končiare.
    Panoráma najmenších veľhôr sveta, útulne prostredie dýchajúce rodinnou pohodou, špeciality domácej kuchyne a priateľská starostlivosť o hostí. Náš penzión iste očarí aj Vás svojou neopakovateľnou atmosférou a prostredím, ktoré je ako stvorené pre ideálny oddych a načerpanie nových síl.

    Penzión U orla ponúka ubytovanie pre 20 osôb v dvoch apartmánoch a štyroch dvojposteľových izbách. Nadštandardné ubytovanie iste umocní Váš zážitok z dovolenky.
    Dvojposteľové izby disponujú vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, TV a prístupom na internet.
    Dva komfortné apartmány sú zariadené dvoma vlastnými dvojposteľovými spálňami s možnosťou prístelky pre ďalšie 2 osoby. Apartmány sú vybavené obývacou miestnosťou s TV, prístupom na internet, kúpeľňou s rohovou vaňou a balkónom.

    Súčasťou penziónu je vlastná reštaurácia s kapacitou 40 miest a vonkajšia terasa s kapacitou 60 miest. Taktiež môžete využiť služby našej spoločenskej miestnosti, kde je k dispozícii TV a biliard.
    Strávte príjemné chvíle v saune či vo fitness alebo si doprajte profesionálnu masáž priamo v našom penzióne.

    O nevšedný zážitok z dovolenky sa postará malá ZOO, ktorá je súčasťou areálu penziónu. V našej ZOO stretnete kone (Welsh Mountain Pony), severské ovce a dokonca aj skutočne exotické zvieratá - Lamy Krotké.
    V letnom období Vám iste dobre padne posedenie na terase s vlastným grilom a zároveň môžete sledovať ako sa Vaše deti hrajú na ihrisku, či kŕmia zvieratká na farme.

    Cenník nájdete na www.penzionuorla.sk.
    Naším verným hosťom poskytujeme 15% zľavu na návštevu termálneho parku AquaCity Poprad.

    Penzion U orla - family penzion under High Tatras is located in Šuňava, a village situated at the foot of High Tatras, in the picturesque landscape created by High and Low Tatras and surrounded by meadows. The Penzion U orla offers wonderful view of Tatra´s peaks.
    Panorama of the smallest of the alpine mountains in the world, homelike atmosphere breathing with family comfort, specialties of home cuisine and friendly care about our guests. Our Penzion will surely daze you by its unique ambient and its surrounding which is ideal for relax and recover new strengths.

    Penzion U orla offers total accommodation capacity for 20 people in two apartments and four 2-bed rooms. Above standard accommodation for maximum comfort of guests will enhance your experience during holidays.

    An own restaurant has capacity 40 seats and an outdoor terrace has additional capacity up to 60 seats. Also you can take your time and enjoy watching your favourite TV serie or sport events in our dayroom or play a billiard game with your friends.
    Enjoy your time in sauna or in our fitness centre or select a massage from a wide-range of relaxing massage-types.

    A small ZOO which is part of the Penzion´s area guarantees extraordinary experience during your holidays. You meet not only horses and sheeps, but also lamas.
    In the summertime you will surely appreciate sitting on a terrace with a grill and view on the High Tatras. While preparing grilled specialties, you can watch your kids playing on the playground or feeding animals on the farm.

    Pricelist at www.penzionuorla.sk.
    We offer our guests 15% discount on entrance fee in AquaCity Poprad thermal park.


webmaster