Chata Tatranec    Štôla


MOBIL: ++421-905-155068
EMAIL: juraj.bublik@gmail.com
WWW: tatranec.euweb.cz
www.vysoketatry.com/tatranec/
GPS: N 49.097089°
E 20.138610°
ADRESA: 059 37 Štôla 989

    Chata Tatranec sa nachádza v Národnom parku Vysoké Tatry v osade Štôla a je postavená výlučne z dreva a prírodných materiálov.
    Okolité prostredie je v letnej sezóne vhodné na turistiku, cykloturistiku a zber lesných plodov a húb. Ďalej zabezpečujeme paragliding, rafting, kultúrne poznávacie zájazdy, návštevu jaskýň a pralesa, splavovanie rieky Dunajec na pltiach, horských vodcov, balónové lety, bungee jumping, športové a turistické lezenie.
    Počas zimnej sezóny sa zameriavame na lyžiarsku školu, počnúc výučbou detí a začiatočníkov, končiac extrémnym lyžovaním a snowboardingom. V osade sa nachádza detský vlek a vo vzdialenosti cca 10 km tri väčšie lyžiarske strediská: Štrbské Pleso, Starý Smokovec a Lopušná dolina. Okolie je vynikajúce pre milovníkov bežiek.

Popis objektu (5 lôžok):
    - apartmán s posedením, TV, vybavenou kuchynskou linkou (plynový sporák s plynovou rúrou, chladnička, rýchlovarná kanvica) s jedálenským stolom a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, vaňa so sprchou, WC) (1/5)
    - vonkajšie posedenie s krbom
    - bezplatné parkovanie áut pri objekte
    - ústredné kúrenie
    - celoročná prevádzka

    Potraviny 500 m. Autobus 400 m. Reštaurácia s možnosťou stravovania 200 m. Tenisový kurt 50 m a hojdačky pre deti 800 m. Stajne s jazdeckými koňmi 1 km.

    V lete zabezpečujeme vodcovské a sprievodcovské služby, máme dokonalé znalosti okolia, radi Vám poradíme a pomôžeme.

    Cena za objekt na týždeň: 420 €.
    V mimosezóne je možné chatu prenajať aj osobitne pre 4 alebo 5 osôb.
    Poskytujeme aj víkendové pobyty a individuálne ubytovanie od 9 € za osobu na noc (cena v závislosti od dĺžky pobytu a počtu ubytovaných).


webmaster