Hotel *** SOREA TITRIS    Tatranská Lomnica


TELEFÓN: +421-52-4467351
+421-52-4467352
+421-52-4467353
FAX: +421-52-4467581
EMAIL: titris@sorea.sk
WWW: www.sorea.sk
www.vysoketatry.com/soreatitris/
GPS: N 49.167297°
E 20.288444°
ADRESA: 059 60 Tatranská Lomnica 266

    Hotel *** SOREA TITRIS je situovaný v tichom prostredí neďaleko centra Tatranskej Lomnice, jednej z najväčších tatranských osád a známym spoločensko-kultúrnym strediskom Vysokých Tatier. Nachádza sa v blízkosti botanickej záhrady s expozíciou tatranskej prírody a múzea Tatranského národného parku.

Ubytovacie služby
    Hotel poskytuje ubytovanie v pohodlne zariadených apartmánoch, jedno- a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, ktoré sú vybavené kúpeľňou s vaňou/sprchou, WC, telefónom, TV SAT, pripojením na internet. Rodinám s malými deťmi ponúkame aj možnosť zapožičania detskej postieľky. Súčasťou každej izby je hotelový trezor - zdarma. V hoteli NIE JE možný pobyt so psom!

Gastronomické služby
    Bohatý výber jedál medzinárodnej i národnej kuchyne ponúka hotelová reštaurácia. Raňajky a večere sú podávané formou teplých a studených bufetových stolov, obedy pre pobytových hostí sú servírované s možnosťou výberu zo 4 až 5 jedál vrátane vegetariánskeho menu. Príjemné posedenie poskytuje aperitív bar.

    Pre organizovanie seminárov, školení, spoločenských podujatí - kongresová sála s kompletným technickým vybavením a kapacitou 200 osôb, pre akcie komornejšieho charakteru je určený salónik TITRIS - kompletné technické vybavenie a kapacita do 30 osôb. Spríjemnenie gastronomických zážitkov ponúka aj ohnisko s novým murovaným krbom.

    Spríjemnením pobytu je hotelové AQUA Relax centrum – vodný a saunový svet. Vybavením atrakcií v ZÓNE I a II sa hotel zaradil medzi špičku vysokotatranských hotelov s najširšou ponukou doplnkových služieb počas celého roka.

    V hoteli je možnosť zahrať si tenis, biliard, k dispozícii je úschovňa športových potrieb, recepcia štandardne poskytuje informačné služby, predaj pohľadníc, známok a ďalšieho tovaru, požičiavanie sušičov na vlasy a žehličiek a zmenárenské služby. Hoteloví hostia môžu využiť nestrážené parkovisko priamo pri hoteli monitorované kamerovým systémom.

    Hotel zabezpečuje aj organizovanie kultúrnych a spoločenských programov, fakultatívnych výletov do blízkeho a vzdialeného okolia (Poľsko, Pieniny, Nízke Tatry, Spiš).

Hotely SOREA:
   
    Vysoké Tatry: TRIGAN (Štrbské Pleso), HUTNÍK (Tatranské Matliare), TITRIS (Tatranská Lomnica), URÁN (Tatranská Lomnica)
    Nízke Tatry: ĎUMBIER (Liptovský Ján), MARMOT (Demänovská Dolina), MÁJ (Liptovský Ján), SNP (Demänovská Dolina)
    Pieniny: ĽUBOVŇA (Stará Ľubovňa)

    Hotel SOREA TITRIS is located in quiet surroundings close to the centre of Tatranská Lomnica one of the largest Tatra settlements, and known as the social/cultural centre of the High Tatras. It is set close to the near-by botanical gardens, with their exhibition of the nature of the Tatras, and the Museum of the Tatras National Park.

Accommodation services
    The hotel offers accommodation in comfortably furnished apartments, single and double rooms with possibility of extra beds, which are equipped with bath (shower), toilet, telephone, satellite TV, radio and internet connection. For families with small children, we offer the possibility to rent a cot. Every room has a hotel safe - free of charge. The hotel is not possible to stay with a dog!

Gastronomic services
    A rich selection of national and international cooking is offered in the hotel restaurant. Breakfast and dinner are served in the form of hot and cold buffet, lunch is served. The hotel guests may select from 4 to 5 dish menu, vegetarian included. A pleasant atmosphere provide the aperitif-bar and lounge „Titris“.

    For organization of conferences, seminars and training sessions is facilitated by the conference premises, with a capacity of 200, while social events with a cozier atmosphere are catered in TITRIS lounge - complete technical equipment, capacity of 30 persons. More pleasant gastronomic delights also offers the fireplace with a new bricked fireplace.

    To make your stay more pleasant you can visit AQUA Relax center - water and sauna world. By equipment of zone I and II the hotel ranked among the top tatras hotels with the widest range of additional services throughout the year.

    The hotel offers the opportunity to play tennis, billiard, there is deposit of sports equipment, reception provides informational services, sale of postcards, stamps and other goods, rental of hair dryers and irons and exchange services. Hotel guests can use the parking lot next to the hotel with CCTV.

    The hotel also offers cultural and social programs, optional visits to near or far distanced destinations (Poland, Pieniny, The Low Tatras, Spiš region).


webmaster