Hotel ** Sasanka    Tatranská Lomnica


TELEFÓN: ++421-52-4467361
EMAIL: sasanka@sasanka.sk
WWW: www.sasanka.sk
www.vysoketatry.com/sasanka/
GPS: N 49.166290°
E 20.271878°
ADRESA: 059 60 Tatranská Lomnica 12

    Hotel Sasanka sa nachádza v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier v Tatranskej Lomnici, ktorá je centrom turistického ruchu. Poskytuje výborné lyžiarske možnosti na novo vybudovaných a perfektne upravených zjazdových tratiach s umelým zasnežovaním, vysokohorskú turistiku a ďalšie pohybové aktivity v prostredí Vysokých Tatier.

Ubytovanie:
    Hotel Sasanka ponúka ubytovanie v 2-posteľových izbách a 3-posteľových izbách a 2 apartmánoch s možnosťou prístelky. Každá izba je vybavená TV. V izbe sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Niektoré izby majú vaňu. Celý hotel má bezplatné WiFi pripojenie na internet, taktiež bezplatné parkovanie priamo pred hotelom.

    Izby sú rozložené na 4-poschodiach, kde sa dopravíte výťahom. Apartmány majú dve izby, samostatnú kuchynku (chladnička, kuchynská linka, rýchlovarná kanvica).

    V apartmánoch nie je možnosť pripravovania teplej stravy. Hotel je vybavený reštauráciou.

Stravovanie:
    V reštaurácii pre hotelových hostí ponúkame raňajky formou bufetových stolov a večere, možnosť výberu z troch jedál pri počte nad 20 večerí, do 15 hostí raňajky formou výberu z raňajkového menu. Vegetariánsku alebo bezlepkovú stravu Vám radi pripravíme na objednávku.

    V priestoroch hotela je možné organizovať rôzne spoločenské akcie, oslavy, firemné akcie.

Služby:
    Hotel Sasanka má k dispozícii saunu, jacuzzi (vírivá vaňa).

    Taktiež je možné u nás realizovať školské výlety, školy v prírode a lyžiarske kurzy.

Neváhajte nás žiadať o bližšie informácie a cenník na sasanka@sasanka.sk.
Ubytujte sa u nás!webmaster