Chata Šalling    Mengusovce


MOBIL: ++421-903-446823
++421-903-510141
EMAIL: branjok@gmail.com
WWW: www.vysoketatry.com/salling/
GPS: N 49.073782°
E 20.136416°
ADRESA: 059 36 Mengusovce 85

   
    Chata Šalling sa nachádza v podtatranskej obci Mengusovce. Obec Mengusovce sa nachádza 11 km od známeho lyžiarskeho strediska Štrbské Pleso a 3 km od lyžiarskeho strediska Lopušná dolina.
    Z chaty je možné podnikať výlety na Spišský hrad, do Kežmarku, Levoče, Pienin, Slovenského raja a na termálne kúpaliská AquaCity, Tatralandia a Vrbov.

    Ponúkame útulné ubytovanie v chate skladajúcej sa z dvoch samostatných častí. Celková kapacita objektu predstavuje 12 lôžok.
    Predný apartmán pozostáva z dvojlôžkovej spálne s možnosťou jednej prístelky, spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, kompletne vybavenej kuchyne s jedálenským posedením a vlastnej kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou.
    V druhom apartmáne sa pohodlne ubytuje 9 osôb. K dispozícii je jedna štvorlôžková a jedna päťlôžková spálňa. Nechýba tu plne vybavená kuchyňa s posedením, televízorom a satelitom. Samozrejmosťou druhého apartmánu je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

    Pre trávenie príjemných večerov je pre hostí pripravený altánok s vonkajším posedením, krbom a záhradnou hojdačkou. Parkovanie je zabezpečené priamo pri chate.

    Potraviny 300 m. Autobus 500 m. Reštaurácia s možnosťou stravovania 2 km.

    Ubytovanie sa nachádza v tichej časti obce a je vhodné pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadávajúcich kľud a pokoj.
    Ubytovaným hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia.

    Cena ubytovania za osobu na noc v letnej sezóne 6-10 €, v zimnej sezóne 9-10 € a cez Silvester cena dohodou.
    Minimálny počet osôb je 2 osoby.


webmaster