Wellness Penzión Šafrán    Ždiar


TELEFÓN: ++421-52-4498000
MOBIL: ++421-915-964619
++421-905-113699
EMAIL: penzionsafran@zdiar.sk
WWW: www.penzionsafran.sk
www.vysoketatry.com/safran/
GPS: N 49.276397°
E 20.241167°
ADRESA: 059 55 Ždiar 677

    Wellness Penzión Šafrán sa nachádza v podtatranskej obci Ždiar pod Belianskymi Tatrami. Obec Ždiar je najväčšou pamiatkovou rezerváciou ľudovej architektúry v podtatranskej oblasti a ponúka v lete možnosť peších túr do Belianskych Tatier, Spišskej Magury a atraktívnej oblasti poľských Tatier a Zakopaného.
    V zime je možnosť lyžovania na lyžiarskych vlekoch priamo v obci v lyžiarskych strediskách Strednica a Bachledova dolina. Najbližší vlek sa nachádza 50 m od objektu.
    Z objektu je možné podnikať výlety do Pienin, Slovenského raja, navštíviť historické a kultúrne pamiatky Spiša (hrad Stará Ľubovňa, Kežmarok, Levoča, Spišský hrad) a termálne kúpalisko Vrbov a Vyšné Ružbachy.

Ubytovanie:
    Vo Wellness Penzióne Šafrán v Ždiari je k dispozícii celkový počet lôžok pre 49 osôb.
    - 2x 2 lôžková izba (manželská posteľ)
    - 3x 3 lôžková izba (manželská posteľ + rozkladací gauč pre 1 osobu)
    - 1x 4 lôžková izba (manželská posteľ + 2 postele)
    - 8x 2-4 lôžkových izbách (manželská posteľ + rozkladací gauč pre 2 osoby)

    V izbách je TV prijímač so satelitným príjimačom a možnosť pripojiť sa k internetu zdarma (WiFi). Každá z ponúkaných izieb má vlastnú kúpeľňu s WC. Všetky izby majú bakón s krásnym výhľadom na Tatry.

    V našom rodinnom penzióne na Vás čaká výborná kuchyňa, vkusné a útulné ubytovanie, posedenie v reštaurácii pri goralskej muzike, jazda na koni alebo rybolov.
    Pre Vaše malé ratolesti máme pripravený detský kútik a trampolínu a pri penzióne sa taktiež nachádza ohradená zvieracia obora, kde Vaše ratolesti môžu vidieť zvieratká ako sú daniely, muflóny, kačky, zajace, kury a ryby. O zábavu bude postarané!
    Pre hostí je k dispozícii biliard, stolný tenis a stolný futbal, ohnisko, bezplatné parkovisko s kamerovým systémom a tiež vyhrievanú lyžiareň s kamerovým systémom.
    Taktiež ponúkame možnosť uskutočnenia rodinných a firemných akcií v našej konferenčnej miesnosti, kde sa nachádza aj dataprojektor a premietacím plátnom a možnosťou chutného občerstvenia (cena dohodou).

Wellness:
    - suchá sauna
    - inhalačná soľná jaskyňa
    - parná bylinková sauna
    - výrivka pre 6 osôb
    - ľadový kút
    - oddychová zóna
    - mydlová sprcha

Cenník:
   


webmaster