Penzión Winter & Summer    Ždiar


MOBIL: ++421-917-864096
++421-911-109202
EMAIL: info@wsr.sk
WWW: www.wsr.sk
www.vysoketatry.com/penzionwintersummer/
GPS: N 49.271714°
E 20.278321°
ADRESA: 059 55 Ždiar 721

    Penzión je situovaný v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v krásnej prírodnej scenérii Belianskych Tatier, ktoré Vám nedovolia zabudnúť na prežité chvíle v tejto panenskej prírode. Obec Ždiar je známa svojimi tradíciami, kultúrou, folklórom a ľudovou architektúrou. Belianske Tatry sú najkrajšou a najbohatšou časťou Vysokých Tatier a preto sa nazývajú aj "perlou" Tatier. Sú očarujúce v každom ročnom období.

    V zime sa ponúka Ždiar ako jedno z najväčších lyžiarskych stredísk na Slovensku (viac ako 20 vlekov, väčšina s umelým zasnežovaním). Letné obdobie prináša širokú paletu outdoorových aktivít. Okrem vychádzok do malebného ždiarskeho okolia je možné využiť mnoho miestnych adrenalínových aktivít.
    Vďaka blízkosti jaskýň, kultúrnych a historických pamiatok, termálnych kupalísk ktoré spolu s turistikou a inými športovými aktivitami zaručujú, že si tu každý nájde zdroj oddychu v zime, či v lete.

    Dovolenka v penzióne je o pozitívnej energii a nezabudnuteľných zážitkoch. Tešíme sa na Vašu návštevu.
    Novopostavený penzion sme pre Vás štýlovo zariadili. Garantujeme Vám, že budete spokojní.

    Ponúkame celoročné ubytovanie ideálne pre rodinky s deťmi, individuálne páry aj väčšie skupiny. K dispozícii je 7 izieb a 3 apartmány s celkovou kapacitou 32 osôb. Všetky izby sú luxusne zariadené, obzvlášť sme si dali záležať na výbere matracov. Tu sa rozprávkovo vyspinkáte.
    Na prízemí je priestranná reštaurácia s obrovským detským kútikom. Na výber sú jedlá slovenskej i medzinárodnej kuchyne. Pri pohľade na majestátne hory Belianskych Tatier nesmú chýbať ani miestne goralské špeciality.

    Zázemie a komfort nášho penziónu ponúka ideálnu možnosť pre zorganizovanie rôznych teambuildingových firemných, alebo spoločenských či rodinných akcií.

Cenník: nájdete na www.wsr.sk.

    Ponúkame tiež ubytovanie v Penzióne Mountain resort River, Chatách Mountain resort a Chatách Winter & Summer v Ždiari.


webmaster