WELLNESS KAMZÍK RESORT **    Ždiar


MOBIL: ++421-915-901444
++421-907-197249
TELEFÓN: ++421-52-4498226
EMAIL: bekes@penzionkamzik.sk
WWW: www.penzionkamzik.sk
www.vysoketatry.com/penzionkamzik/
GPS: N 49.275445°
E 20.242146°
ADRESA: 059 55 Ždiar 513

    Prvotriedny komfort, príjemná rodinná atmosféra a nádherná príroda Belianskych Tatier. To všetko, a ešte omnoho viac, vás čaká vo WELLNESS KAMZÍK RESORT**, ktorý sa nachádza v samotnom srdci Ždiaru.

    Ubytovanie je ako stvorené pre rodiny s deťmi a všetkých, ktorí túžia po relaxe i aktívnom oddychu. WELLNESS KAMZÍK RESORT** sa pýši atraktívnou polohou, dlhoročnou rodinnou tradíciou, nádherne zariadenými izbami s krásnymi drevorezbami, ktoré sú charakteristické pre tento región a nájdete v ňom aj novú wellness zónu, detské ihrisko s pieskoviskom a reštauráciu s detským kútikom, v ktorej si vychutnáte jedlá slovenskej i zahraničnej kuchyne.
    WELLNESS KAMZÍK RESORT** vám ponúka ubytovanie rôzneho druhu v komfortnom PENZIÓNE KAMZÍK**, v štýlovej VILE KAMZÍK** a luxusných APARTMÁNOCH KAMZÍK*** v Ždiari. Dokonalé spojenie tradičného a moderného v jednom, kde máte k dispozícii kvalitné pohodlné postele, samostatnú kúpeľňu s toaletou, so sušičom vlasov a hygienickým setom, TV SAT, kávový set na prípravu čaju, alebo kávy, mini chladničku a bezplatné pripojenie k sieti WiFi. Súčasťou niektorých izieb je aj balkón. Parkovanie je bezplatné v areáli WELLNESS KAMZÍK RESORT**.

PENZIÓN KAMZÍK**:
    - 12 komfortných izieb (2, 3, 4 lôžkové)
    3 x 2 (dvojlôžková- 1x manželská posteľ)
    2 x 2+1 (dvojlôžková- 1x manželská posteľ + 1 prístelka/hotelové kreslo)
    2 x 2+2 (dvojlôžková- 1x manželská posteľ + 2 prístelky/hotelové kreslo)
    3 x 3+1 (trojlôžková- 1x manželská posteľ + jednolôžko + 1 prístelka/hotelové kreslo)
    2 x 4 (štvorlôžková podkrovná izba- 1x manželská posteľ + 2x jednolôžko)

APARTMÁNY KAMZÍK***:
    Novopostavený objekt nachádzajúci sa v tesnej blízkosti WELLNESS KAMZÍK RESORT** je vybavený dvoma luxusnými apartmánmi s nádherným výhľadom na hrebeň Belianskych Tatier.

APARTMÁN KAMZÍK***20 A - jednospálňový mezonet dvojpodlažný: 4+2
    - priestranná obývacia izba s LCD, pripojením na internet, WiFi, kuchynský kút vybavený mikrovlnnou rúrou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou / bez možnosti vlastnej prípravy jedál
    - sociálne zariadenie s rohovou vaňou, sušičom vlasov a hygienickým setom
    - spálňa s 1x manželskou posteľou a 2x jednolôžko + balkón s výhľadom na hrebeň Belianskych Tatier + možnosť 2 prísteliek v obývacej izbe

APARTMÁN KAMZÍK***21 B - jednospálňový s krbom: 2+2+2
    - priestranná obývacia izba s LCD, pripojením na internet, WiFi, krbom, kuchynským kútom vybaveným mikrovlnnou rúrou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou /bez možnosti vlastnej prípravy jedál
    - sociálne zariadenie so sprchovým kútom, sušičom vlasov a hygienickým setom
    - spálňa s 1x manželskou posteľou a 2x prístelka /integrované lôžko v sedacej súprave + možnosť 2 prísteliek v obývacej izbe
    - privátna letná terasa

VILA KAMZÍK**: Objekt v tesnej blízkosti WELLNESS KAMZÍK RESORT**
    - 5 štýlových izieb s kapacitou 15 lôžok (s prístelkami):
    2 x 2 (dvojlôžková- 1x manželská posteľ)
    1 x 2+1 (dvojlôžková- 1x manželská posteľ + 1 prístelka/hotelové kreslo)
    1 x 3+1 (trojlôžková- 1x manželská posteľ + jednolôžko + 1 prístelka/hotelové kreslo)
    1 x 2+2 (dvojlôžková- 1x manželská posteľ + 2 prístelky/hotelové kreslo)
    - vhodná pre páry, rodiny s deťmi alebo skupinku
    - samostatný vchod a veľká spoločenská miestnosť vybavená TV-SAT
    - kompletne vybavený kuchynský kút s mikrovlnnou rúrou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou /bez možnosti vlastnej prípravy jedál

REŠTAURÁCIA
    Srdečne vás pozývame do štýlovej reštaurácie so zimnou záhradou a letnou terasou. Atmosféru dopĺňajú nádherné prvky ľudovej architektúry a výhľad na panorámu Belianskych Tatier. Reštaurácia, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou WELLNESS KAMZÍK RESORT** poskytuje hosťom celodenné stravovanie.
    V našej kuchyni pre vás oživujeme goralské i slovenské jedlá s rešpektom k tradičným postupom, aby sme dosiahli dokonalú chuť. Výsledkom je elegantné slovenské i medzinárodné menu postavené na sezónnych a lokálnych surovinách. Našim hosťom radi pripravíme aj vegetariánske, bezlepkové, diétne i bezlaktózové menu.

WELLNESS & ODDYCH
    Oázou pokoja a oddychu je okrem okolitej prírody aj nová wellness zóna, v ktorej sa nachádza vírivý bazén 28-32 °C, ochladzovací bazén, fínska sauna, parná sauna a oddychová časť. V rámci pobytu si tu môžete neobmedzene vychutnať chvíle sladkého leňošenia, po ktorom sa budete cítiť ako znovuzrodení.

    Vzhľadom k výhodnej polohe je WELLNESS KAMZÍK RESORT** jedinečným východiskovým bodom pre realizáciu mnohých výletov. Vyberte sa na pešie túry, prechádzky, alebo cyklistické výlety. Za spoznávaním okolitých krás vám zabezpečíme odvoz našim TAXI-BUS 8+1, ktorý je kedykoľvek k dispozícii. Za návštevu stojí preslávený Chodník korunami stromov. O živote, histórii a bývaní miestnych obyvateľov sa dozviete v miestnom múzeu Ždiarsky dom. Zábava na vás čaká aj v blízkych termálnych kúpaliskách. V zimných mesiacoch si môžete vybrať z množstva lyžiarskych stredísk, škôl a centier, vďaka ktorým môžete svoju dovolenku tráviť naozaj aktívne. Nezáleží na ročnom období, my a náš personál vám ochotne pomôže a poradí vybrať atrakciu, či turistické možnosti presne pre vás.


Penzión Kamzík

Penzión Kamzík

Penzión Kamzík

Penzión Kamzík

Penzión Kamzík

Penzión Kamzík

Penzión Kamzík

Penzión Kamzík

Penzión Kamzík

Penzión Kamzík

Penzión Kamzík

Vila Kamzík

Vila Kamzík

Vila Kamzík

Vila Kamzík

Vila Kamzík

Vila Kamzík

Apartmány Kamzík

Apartmán A

Apartmán A

Apartmán B

Apartmán B

Apartmán B

Tešíme sa na Vašu návštevu

webmaster