Penzión Pažický    Stará Lesná


TELEFÓN: ++421-52-4467715
MOBIL: ++421-903-605780
++421-903-835651
FAX: ++421-52-4467171
EMAIL: pazicky@pazicky.com
WWW: www.pazicky.com
www.vysoketatry.com/pazicky/
GPS: N 49.146594°
E 20.285649°
ADRESA: 059 52 Stará Lesná 151

    Penzión rodinného typu s veľmi dobrou reputáciou sa nachádza v tichom lesnom prostredí v rekreačnej oblasti obce Stará Lesná, na samom okraji TANAP-u len pár metrov od Studeného potoka. Čaká vás tu príjemná atmosféra v rodinnom duchu a ničím nerušené dni plné oddychu.

    Penzión ponúka pohodlné izby a reštauráciu, kde sa podávajú raňajky a v sezóne je možné doobjednať večere. K dispozícii máte bezplatné WiFi pripojenie na internet a bezplatné parkovisko na mieste.
    Penzión Pažický ponúka ubytovanie v 13 izbách, s kapacitou 28 postelí s možnosťou 16 prísteliek. Všetky izby sú zariadené nábytkom z prírodného dreva a majú vlastné sociálne zariadenie (WC a sprchu). Na izbách nechýba TV-SAT. V podkroví je k dispozícii priestranná 6 lôžková izba vybavená kuchynkou s chladničkou.
    V letných mesiacoch môžete využívať veľkú terasu vhodnú na stolovanie pod holým nebom. V záhrade sa nachádza altánok s grilom, kde si môžu naši hostia kedykoľvek grilovať.

    V blízkosti penziónu sa nachádza Chata Retro ktorá ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s bezplatným WiFi a bezplatným parkovaním na mieste. Nachádza sa v pokojnej lokalite nad obcou Stará Lesná a je obklopený národným parkom Vysoké Tatry.
    Chata Retro má terasu s posedením ktoré si môžete vychutnať v letných mesiacoch. Gril je priamo pri chate. K dispozícii je záhrada, kuchynka s jedálenským kútom, obývacia izba s TV a rozkladacou pohovkou, kúpeľňa a 2 spálne na hornom poschodí.
    V okolí sa môžete venovať športovým aktivitám. Stravu je možné zabezpečiť v penzióne, ktorý sa nachádza hneď vedľa chaty.

    Vo vzdialenosti 300 metrov nájdete 4 wellness centrá, krytý bazén, posilňovňu, bowlingovú dráhu alebo soľnú jaskyňu. Všetky tieto zariadenia môžete využívať za poplatok.
    Okolie je obľúbené pre možnosti lyžovania a najbližší lyžiarsky vlek sa nachádza len 3 km od penziónu.

    Hostia penziónu si môžu uplatniť 10% zľavu na vstup do termálneho parku Vrbov a 15% do vodného parku AquaCity Poprad.

Cenník:
   
   
    Pri skupinových rezerváciách poskytujeme zľavy po vzájomnej dohode.
    Pri dlhodobých pobytoch (nad 6 nocí) možná zľava.
    1 osoba na izbe doplatok 50% z druhého lôžka.
    Pri pobyte na jednu noc doplatok od 20% do 50% v závislosti od sezóny.
    Doplatok za raňajky 8,50 € /dospelá osoba, 6,50 € /dieťa do 11,99 rokov.
    Doplatok za psa 15-25 €.
    V cene ubytovania nie je zahrnutý miestny poplatok obci vo výške 1 € /osoba/noc.

    This family-run, homelike pension, located in a quiet wooded setting, has an excellent reputation for friendliness. Pension Pazicky offers accommodations in its 13 rooms, with a total capacity of 28 beds and up to 16 extra beds. All rooms feature natural wood furniture, and have private WC and shower. Also to be enjoyed in the rooms are satellite televisions and radios. A pleasant attic room with 6 to 8 beds and self-catering kitchen (including refrigerator) is also available.
    Apart from lodging, Penzion Pazicky also provides a full food service. The ground-floor restaurant seats up to 44, and is known for generous portions of good food. In summer months, seating is available on the terrace in front of the building or in the covered barbecue area.
    Sport-lovers can make use of the right in the building, as well as table tennis and massages to round it off. Within 300 meters, indoor swimming pool, tennis courts, children's playgrounds, fitness, saunas and solariums can be made available.
    Penzion Pazicky also offers conference facilities for approximately 20 to 30 people.
    You can write in German, French, English or Russian.


webmaster