Apartmány Patris****    Tatranská Štrba


MOBIL: ++421-903-608806
EMAIL: russlavsro@gmail.com
WWW: www.lux-ubytovanietatry.eu
www.vysoketatry.com/patris/
GPS: N 49.084479°
E 20.073311°
ADRESA: Rekreačná 1168
059 41 Tatranská Štrba

    Apartmány Patris**** sa nachádzajú v tichej časti obce Tatranská Štrba v srdci krásnej prírody Vysokých Tatier, len 8 km od Štrbského Plesa.
    Apartmány majú výbornú východiskovú polohu pre prežitie pestrej letnej ale aj zimnej dovolenky. V ich blízkosti sú turistické chodníky vo Vysokých Tatrách, Ski Centrum Vysoké Tatry-Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica, Starý Smokovec, Nízke Tatry-Jasná, Belianske Tatry, aquapark AquaCity Poprad, Tatralandia, Bešeňová, golf a jaskyne.

    Ponúkame Vám nadštandardné ubytovanie v moderne zariadených priestranných apartmánoch so zaručeným komfortom bývania pre 29 osôb (3/2+2, 1/2+4, 1/6+5).
    Tri apartmány disponujú kapacitou 4 lôžok. Pre väčšie skupiny hostí máme k dispozícii apartmán s kapacitou 6 lôžok a jeden veľký apartmán s tromi spálňami s celkovou rozlohou 147 m2 s kapacitou až 11 lôžok, vybavený vnútorným krbom a biliardom.
    Súčasťou každého apartmánu je spoločenská miestnosť s televízorom spojená s kompletne vybavenou kuchyňou a jedálenským posedením. Samozrejmosťou apartmánov je vlastná kúpeľňa s toaletou, WiFi pripojenie na internet a balkón s nádherným výhľadom na okolité hory.

    Pre ubytovaných hostí je k dispozícii detské ihrisko, detská postieľka, ohnisko, vonkajšie posedenie, lyžiareň, 7 parkovacích miest pri objekte a garáž. Billiard, fitness, tenis, vnútorný bazén, wellnes a relax (masáže, sauna, procedúry) a kongresová miestnosť v objekte.

    Stravu si môžu naši hostia doobjednať formou raňajok alebo polpenzie vo vedľajších hoteloch. V dosahu 5 minút od ubytovania je stanica Tatranskej električky na Štrbské Pleso.


webmaster