Boutique penzión Mountain resort River    Ždiar


MOBIL: ++421-917-864096
++421-911-109202
EMAIL: info@mrz.sk
WWW: www.mrz.sk
www.vysoketatry.com/mountainresortriver/
GPS: N 49.275892°
E 20.231957°
ADRESA: 059 55 Ždiar 616

    Štýlovo a luxusne zariadený Boutique penzión Mountain resort River sa nachádza v tichom prostredí na okraji obce Ždiar v blízkosti potoka s exkluzívnym výhľadom na Belianske Tatry.
    Od penziónu majú lyžiari k údolným staniciam lanovky iba pár metrov. Počas leta oceníte ideálnu polohu penziónu v tesnej blízkosti turistických atrakcií. V novozrekonštruovanej budove z 18. storočia sa spája tradičná architektúra s moderným a elegantným interiérom s ponukou ubytovania v štyroch štýlových izbách. Hosťom, ktorí chcú sebe či svojej rodine dopriať väčšie pohodlie, sú v penzióne k dispozícii dva mezonetové apartmány nachádzajúce sa na jeho prízemí a jeden klasický apartmán.

    Ponúkame celoročné ubytovanie ideálne pre rodinky s deťmi, individuálne páry aj väčšie skupiny. K dispozícii sú 4 izby, 2 mezonety a 1 apartmán s celkovou kapacitou 28 osôb.
    Všetky izby sú luxusne zariadené (samozrejmosťou je LCD TV s káblovým pripojením, individuálne nastaviteľné kúrenie, minibar, WiFi pripojenie, štýlová moderná kúpeľňa a kuchynka).

    Na prízemí je priestranná reštaurácia s detským kútikom.
    K dispozícií je jacuzzi pre 6 osôb určená k masážnym a relaxačným kúpeľom.

    Zázemie a komfort nášho penziónu ponúka ideálnu možnosť pre zorganizovanie rôznych teambuildingových firemných alebo spoločenských či rodinných akcií.

Cenník: nájdete na www.mrz.sk.

    Ponúkame tiež ubytovanie v Penzióne Winter & Summer, Chatách Winter & Summer a Chatách Mountain resort v Ždiari.


webmaster