Apartmány Moravienka    Tatranská Lomnica


MOBIL: ++421-903-691712
++421-903-691713
++421-948-089590
EMAIL: moravienka102@gmail.com
WWW: www.moravienka.sk
www.vysoketatry.com/moravienka/
GPS: N 49.167349°
E 20.273555°
ADRESA: 059 60 Tatranská Lomnica 39

    Apartmány Moravienka sú situované v historickej budove Starej Moravy v malebnom prostredí Vysokých Tatier, vo vzdialenosti len 100 m od lyžiarskych vlekov atraktívneho lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica. Sú ideálnym miestom dokonalého odpočinku a okrem moderného vybavenia Vám ponúkajú rodinnú atmosféru a maximálny komfort.
    Počas celého roka ste u nás srdečne vítaní spoznávať krásy slovenskej prírody v jednej z najvyhľadávanejších destinácií Vysokých Tatier. V zime sa zabavíte na svahoch lyžiarskeho strediska, korčuľovaním sa na prírodnom jazierku alebo prechádzkou po okolí.
    V lete sa môžete venovať najmä turistike, cyklistike, golfu, jazde na koni alebo môžete stráviť deň v lanovom či tenisovom centre. Vyviesť sa môžete aj kabínkovou lanovkou na Lomnický štít, ktorej zastávka je umiestnená len 300 metrov od apartmánov.

Ubytovanie sa skladá zo 4 dvojlôžkových izieb a 3 samostatných apartmánov s celkovou kapacitou 14 lôžok a 6 prísteliek.
    1. Apartmán Mravec:
       V apartmáne Mravec s celkovou plochou 44 m2 budete mať k dispozícii zariadenú spálňu v nádhernom alpskom drevenom štýle s manželskou posteľou a skriňou.
       V apartmáne sa tiež nachádza obývacia miestnosť s 2 väčšími rozkladacími pohovkami, takže apartmán je vhodný pre rodiny s deťmi, ako aj pre dvojice.
       K dispozícii je LCD televízor, WiFi a kuchynka. Kuchynka je plne vybavená - chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a sklokeramická varná doska.
       Samozrejmosťou je aj priestranná kúpeľňa s toaletou.
    2. Apartmán Mucha:
       V apartmáne Mucha (A1) s celkovou plochou 42 m2 budete mať k dispozícii kompletne zariadenú spálňu s manželskou posteľou, rozkladacím kreslom, skriňou, komodou a LCD televízorom.
       Obývacia izba apartmánu s rozkladacou pohovkou pre dve osoby a ďalším LCD televízorom je spojená s kuchyňou.
       V kuchynskej časti sa nachádza veľký jedálenský stôl, kuchynská linka s indukčnou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou, vrátane kompletného kuchynského vybavenia.
       K apartmánu patrí veľkoryso riešená rozľahlá a moderná kúpeľňa s toaletou.
    3. Apartmán Lienka:
       Apartmán Lienka (A7) odporúčame skôr pre dvojice alebo rodinky s jedným dieťaťom. Má rozlohu 32 m2. Apartmán má prekrásny výhľad na tatranské štíty.
       K dispozícii je Vám v ňom izba s dvomi posteľami a rozkladacou pohovkou, skriňou a LCD televízorom.
       V kuchyni je umiestnený jedálenský stôl pre 3 osoby, kuchynská linka s indukčnou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a všetkým potrebným kuchynským zariadením.
       Moderná kúpeľňa s toaletou je samozrejmosťou.

Cena ubytovania:
    - dvojlôžková izba 85 €
    - apartmán 110-150 €


webmaster