Monty Ranch **    Štôla


MOBIL: ++421-915-961553
++421-908-255957
EMAIL: montyranchstola@gmail.com
WWW: www.montyranch.sk
www.vysoketatry.com/montyranch/
GPS: N 49.088198°
E 20.143937°
ADRESA: 059 37 Štôla 83

    Zrekonštruovaný penzión Monty Ranch ** sa nachádza v nádhernej podtatranskej prírode v obci Štôla. Svojou príjemnou rodinnou atmosférou, štýlovým dizajnom s jednoduchými líniami, Vás určite očarí. Ak máte chuť na pokojnú prechádzku po nádhernej prírode tatranských lesov či nenáročnú túru spojenú s nádherným výhľadom, tak Monty Ranch je ideálnym miestom pre strávenie Vašej dovolenky.

    Celková kapacita penziónu je 60 lôžok v štandardne vybavených 2, 3 a 4 posteľových izbách.
    V areáli penziónu sa nachádza sezónny bazén, trampolína pre deti, detské ihrisko, pieskovisko, požičovňa bicyklov za poplatok, altánok s grilom, volejbalové ihrisko a posedenie pri potoku s grilom.
    Venujeme sa chovu koní a zároveň ponúkame možnosť zajazdiť si na niektorom z našich koní za poplatok. V areáli chováme mnoho úžitkových a okrasných zvierat, čím máte možnosť bližšie zoznámiť Vaše ratolesti s prírodou a jej členmi.

    Penzión ponúka možnosť stravovania formou raňajok a polpenzie. Príjemné posedenie pri krbe a profesionálna obsluha Vám zaručia nezabudnuteľný zážitok. K dispozícii je aj zasadacia miestnosť s kapacitou 80 miest, spoločenská miestnosť, vybavená kuchynka (sklokeramická varná doska, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica) a bezplatné WiFi pripojenie na internet.

    Monty Ranch slúži pre rodinné či kolektívne rekreácie, detské tábory, školy v prírode a školské výlety.
    Zabezpečujeme aj svadobné hostiny, rodinné oslavy, stretnutia priateľov a iné podujatia počas celého roka.

    Aktuálny cenník nájdete na www.montyranch.sk.


webmaster