Maťov privát    Veľká


MOBIL: ++421-917-069109
EMAIL: beresmato@gmail.com
WWW: www.vysoketatry.com/matovprivat/
GPS: N 49.0669603°
E 20.2720415°
ADRESA: Oravská 1156/44
058 01 Poprad - Veľká

    Ubytovanie Maťov privát sa nachádza v meste Poprad v mestskej časti Veľká v blízkosti zrekonštruovaného Velického námestia s množstvom malebných reštaurácií a kaviarní. V blízkosti ubytovania je termálne kúpalisko AquaCity Poprad a mestská pamiatková rezervácia Spišská Sobota.
    Hlavné turistické centrá Vysokých Tatier Starý Smokovec, Tatranská Lomnica a Štrbské Pleso sú vzdialené len 12-15 km. V zime je možnosť lyžovania v lyžiarskych strediskách Lopušná dolina, Hrebienok a Štrbské Pleso.
    Objekt je vhodným východiskom na poznávanie historických pamiatok Spiša (Kežmarok, Levoča, Spišský hrad), návštevu Pienin, Slovenského raja a termálnych kúpalísk Bešeňová a Vrbov.

Popis objektu (15 lôžok + 6 prísteliek):
    - 1 samostatná 2-lôžková a 2 samostatné 1-lôžkové izby s kuchynským kútikom (varič, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica), jedálenským stolom a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) (1/2, 2/1)
    - 5-miestny apartmán s dvomi izbami a kuchynkou (varič, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica), jedálenským stolom a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC)
    - 7-miestny apartmán s tromi izbami a kuchynkou (varič, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica), jedálenským stolom a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) (1/2+1, 1/2+1, 1/1)
    - 5-miestny apartmán s kuchynkou (varič, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica), jedálenským stolom a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) a balkónom (1/2+3)
    - TV-SAT v každej izbe

Ubytovaným hosťom ponúkame:
    - spoločenská miestnosť so stolným tenisom, stolným futbalom a spoločenskými hrami
    - priestor na odkladanie bicyklov a lyží
    - posedenie s grilom
    - šmýkačka pre malé deti a trampolína
    - bezplatné WiFi pripojenie na internet
    - bezplatné parkovanie áut pri objekte
    - ústredné kúrenie
    - celoročná prevádzka

    Ubytovanie sa nachádza v tichej časti obce a je vhodné pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadávajúcich kľud a pokoj.

    Cena ubytovania za osobu na noc 14,50-20,50 €.
    Dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko zdarma a deťom do 8 rokov poskytujeme zľavy.


webmaster