Penzión Libuša    Nová Lesná


TELEFÓN: ++421-52-4422929
MOBIL: ++421-907-153321
EMAIL: j.banas@centrum.sk
WWW: www.vysoketatry.com/libusha/
GPS: N 49.119982°
E 20.267141°
ADRESA: Slavkovská 328
059 86 Nová Lesná

    Penzión Libuša sa nachádza v obci Nová Lesná, ktorá je situovaná v podhorí Vysokých Tatier, 8 km od Popradu a iba 5 km od Starého Smokovca, z ktorého je možné podnikať vysokohorské túry do Vysokých Tatier (Hrebienok, Lomnický štít, Skalnaté pleso, Štrbské Pleso). Nová Lesná ponúka krásny panoramatický výhľad a tvorí vstupnú bránu do Vysokých Tatier. Pri svojej nadmorskej výške 746 m patrí do vysokohorskej oblasti a svojou výhodnou polohou se stala vyhľadávaným miestom pre letné i zimné pobyty spojené s rekreáciou, turistikou, lyžovaním a horolezectvom v oblasti Vysokých Tatier. V centre Novej Lesnej sú obchody, niekoľko reštaurácií, pohostinstvá, pošta, telefóny a informácie. Má priame železničné i autobusové spojenie s Popradom a Vysokými Tatrami.
    Objekt je vhodným východiskom na výlety za poznávaním historických pamiatok Spiša (Levoča, Spišský hrad), návštevu jaskýň a termálnych kúpalísk AquaCity Poprad, Vrbov a Bešeňová.
    V zime je možné lyžovať v lyžiarskych strediskách Štrbské Pleso, Hrebienok, Lopušná dolina a Liptovská Teplička.

    Penzion Libuša ponúka celoročné ubytovanie vo Vysokých Tatrách v dvoj a trojlôžkových izbách, s možnosťou prístelky s celkovou kapacitou 25 lôžok, celkom 8 izieb s vlastným sociálnym vybavením.
    Na prízemí je spoločenská miestnosť (hala) pre všetkých hostí, vybavená drezovým kútom (možnosť varenia), dva jedálne stoly, posedenie pri krbe a TV (SAT), počítač s WiFi internetom. Z miestnosti je vstup na terasu, možnosť posedenia s grilovaním. Na prízemí je dvojizbový apartmán. Izby sú 3 lôžkové. Súčasťou je plne vybavená kuchyňa, kúpeľňa. Z kuchyne je vstup na terasu. Na poschodí je druhý apartmán, má tri izby s celkovou kapacitou 9 lôžok. Je vybavený kuchyňou, kúpeľňou, sprchou a samostatným WC, balkónom. Ďalšie 3 izby sú samostatné (2 až 4 lôžkové) s vlastným sociálnym vybavením a vlastným balkónom. V každej izbe je stôl so stoličkami s mikrovarnou kanvicou a hrnčekmi.

    Zastávka tatranskej električky (TEŽ) a autobusu sú vzdialené od penziónu len 8 min.!

    Ponúkame komfortné parkovanie pred penziónom, pohodlné až pre 8 áut!

Cenník:
   


webmaster