Kúpele Nový Smokovec    Nový Smokovec


TELEFÓN: ++421-52-4422454
++421-52-4422455
++421-52-4422456
MOBIL: ++421-918-772896
FAX: ++421-52-4423140
EMAIL: marketing@kupelens.sk
WWW: www.kupelens.sk
www.vysoketatry.com/kupelens/
GPS: N 49.138428°
E 20.219393°
ADRESA: 062 01 Nový Smokovec 32

    Kúpele Nový Smokovec patria k najznámejším klimatickým kúpeľom na Slovensku. Sú situované v centre Tatranského národného parku (TANAP) v nadmorskej výške 1018 m, na úpätí Slavkovského štítu.
    Kúpeľný areál tvorí typickú tatranskú osadu, bezprostredne nadväzujúcu na Starý Smokovec, jedno z centier letnej a zimnej rekreácie. Vysoké Tatry sú tiež ideálnym miestom pre firemné stretnutia a aktívny oddych v prírode.

Kúpeľný areál tvoria 3 hotely:
    1. Hotel Palace***
    Hotel je postavený v roku 1955 a je hlavným hotelom Kúpeľov Nový Smokovec. Nachádza sa tu: centrálna recepcia, kaviareň, jedáleň a 2 salóniky, zimná záhrada a knižnica.
    2. Hotel Branisko***
    Hostia ubytovaní v hoteli Branisko majú úžasnú možnosť okúsiť vyše 130-ročnú atmosféru chodieb a priestorov tohto hotela. Neopakovateľným zážitkom je slnenie na južných balkónoch.
    Hotel je centrom balneoterapie celých Kúpeľov - podávajú sa tu všetky procedúry a nachádza sa tu i wellness centrum.
    3. Hotel Palace Grand***
    Ubytovanie v depandance Palace Grand*** je pokojné a tiché, ideálne na trávenie dovolenky pre hostí preferujúcich samostatnosť.
    Ponúkané služby: LCD obrazovky, káblové pripojenie na internet zdarma, minibary, parkovisko.

    Kongresové centrum v Kúpeľoch Nový Smokovec je svojim charakterom a profesionalitou je v celých Vysokých Tatrách jedinečné. Disponuje kapacitou 330 osôb v 3 sálach a špičkovou technikou.

    Navštíviť našu reštauráciu SVIŠŤ je vhodná voľba pre hostí túžiacich po chutnom a kvalitnom jedle v príjemnom prostredí priamo pod Slavkovským štítom. Počas celého roka môžete využiť aj štýlovú terasu.
    Ponúkame Vám služby novovybudovaného wellness centra. Je ideálnym miestom pre načerpanie novej energie na revitalizáciu tela i ducha. Naše wellnes centrum ponúka: fínsku saunu, parnú saunu, aromasaunu, soľnú inhaláciu, infrasaunu, vírivku, Kneippove kúpele, zážitkové sprchy, sedací vírivý kúpeľ, ľadopád, ochladzovaciu kaďu a tepidárium.
    Svoj pobyt u nás si môžete spríjemniť aj v relaxačnom bazéne so slanou vodou. Vstup do bazéna je spoplatnený, v rámci väčšiny pobytov ho však ponúkame zdarma.

    Cenník pobytov: nájdeta na www.kupelens.sk.

    Spa Nový Smokovec are the most known climatic spa in Slovakia. They are located in the heart of the Tatra National Park (Tatra National Park) at an altitude of 1018 m, at the foot of the Slavkov shield.
    The spa area is comprised of 3 hotels, Palace ***, Branisko*** and newly opened hotel-depandance Palace GRAND***. Create, together with other buildings typical Tatra settlements, immediately follow on Stary Smokovec, one of the centers of summer and winter recreation.

    Nový Smokovec is from the town Poprad only 10 km far and is connected to all transport networks.
    The High Tatras is also ideal for corporate meetings and active recreation in nature. Congress Centre is located within a hotel complex Spa Novy Smokovec and is connected with the hotel PALACE and restaurantl. Top technical equipment can be used to organize events of different orientation. The Centre is fully air conditioned, has 3 meeting rooms of different capacities (208, 90 and 30 seats).

    Uzdrowisko Nowy Smokowiec*** jest jednym z najbardziej znanych uzdrowisk klimatycznych na Słowacji. Leży w samym centrum Wysokich Tatr na wysokości 1010 m n.p.m.
    Oferuje pobyty z zabiegami leczniczymi dla klientów kas chorych i klientów indywidualnych w hotelu Palace, Branisko lub depandance Palace Grand.

    Wysokie Tatry są doskonałym miejscem do organizowania imprez firmowych oraz do aktywnego wypoczynku na łonie natury. Centrum kongresowe znajduje się w kompleksie hotelowym Uzdrowiska Nowy Smokowiec i jest połączone z hotelem PALACE i restauracją SVIŠŤ. Do dyspozycji także wysokiej klasy sprzęt techniczny. Centrum jest w pełni klimatyzowane i składa się z 3 sal konferencyjnych dysponujących zróżnicowaną ilością miejsc (220, 100 i 30 miejsc).


webmaster