Penzión Kamzík    Veľká Lomnica


MOBIL: ++421-905-436701
EMAIL: jaroslav.paugsch@gmail.com
WWW: www.vysoketatry.com/kamzik/
GPS: N 49.116664°
E 20.354329°
ADRESA: Tatranská 240
059 52 Veľká Lomnica

    Penzión Kamzík sa nachádza v podtatranskej obci Veľká Lomnica v blízkosti Vysokých Tatier. V obci sú vybudované tenisové kurty, jazdecký areál a v blízkosti obce je golfové ihrisko. Z ubytovania je priamy prístup do turistických stredísk Vysokých Tatier (Tatranská Lomnica, Starý Smokovec, Štrbské Pleso) a v zime je možnosť lyžovania v lyžiarskych strediskách Tatranská Lomnica, Starý Smokovec, Ždiar a Svit-Lopušná dolina.
    Z objektu je možné podnikať výlety za poznávaním historických pamiatok Spiša (Kežmarok, Levoča, Spišský hrad), prírodných zaujímavostí (Belianska jaskyňa, Pieniny, Slovenský raj) a termálne kúpaliská Aquacity Poprad a Vrbov.

Popis objektu (10 lôžok + 4 prístelky):
    Izba č.1: samostatná izba vhodná pre rodiny s deťmi s mezonetom, FTV a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) (v spodnej časti 1/3+1, v mezonete 1/2)
    Izba č.2: samostatná izba apartmánového typu s FTV, vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) a menšou izbou (1/2+2 a 1/1)
    Izba č.3: samostatná izba s FTV a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) (1/2+1)
    - spoločenská miestnosť s terasou, FTV, posedením a vybavenou kuchynskou časťou (plynový sporák s plynovou rúrou, chladnička, rýchlovarná kanvica, kávovar, komora na odkladanie potravín, jedálenský kút)
    - krytý prístrešok s tečúcou studenou vodou, ohniskom a grilom
    - bezplatné parkovanie áut v uzavretom dvore
    - celoročná prevádzka

    Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi.
    Ubytovaným hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia a zabezpečenie dopravy, horské vodcu a turistického sprievodcu za poplatok.

    Cena ubytovania za osobu na noc v letnom období od 8,30 €, v zimnom období od 9 € a mimo sezóny dohodou.
    Deťom do 10 rokov a pri pobytoch dlhších ako 7 dní poskytujeme zľavy.


webmaster