Hrebienok Resort    Starý Smokovec


TELEFÓN: ++421-52-3811403
EMAIL: recepcia@hrebienok-resort.sk
WWW: www.hrebienok-resort.sk
www.vysoketatry.com/hrebienok-resort/
GPS: N 49.140519°
E 20.219613°
ADRESA: Starý Smokovec 18100
062 01 Vysoké Tatry

    S výhľadom na jedinečnú panorámu tatranských hôr, vás pozývame do nadmorskej výšky 1 025 metrov, aby ste nechali všedný deň za dverami a vychutnali si najmodernejší komplex, kde nájdete apartmány v Starom Smokovci. Miesto kde sa spája luxus, komplexné služby a relax na jednom mieste. Vytvorili sme priestor pre rodiny s deťmi ale aj pre ľudí hľadajúcich absolútne súkromie a pokoj.

    Komplex Hrebienok Resort sú dve samostatné budovy, kde sa nachádzajú rôzne apartmány v Starom Smokovci. Ponúkame vám na výber apartmány a štúdia v troch kategóriách. Komfortné ubytovanie v apartmánoch s názvom Classic v budove s názvom HR1 a luxusne a moderne zariadené apartmány a štúdiá s názvom Komfort a Deluxe v budove s názvom HR2.
    Každý apartmán je vybavený nadštandardnou over-size posteľou, obývacou miestnosťou s TV+SAT, priestrannou kúpeľňou a kvalitným internetovým pripojením. Nadštandard zaručuje kompletne zariadený kuchynský kút a jedálenské sedenie. Všetky apartmány a štúdiá sú vybavené terasou či balkónom s posedením alebo francúzskym oknom.
    Z našej ponuky si môžete vybrať apartmány a štúdiá pre 2 až 6 osôb.

    Pre rodiny s deťmi máme apartmány vybavené detskou postieľkou, oddelenými spálňami s priestrannou obývacou časťou. Pre tých najmenších máme aj detský sortiment pre váš pohodlnejší pobyt. Detský kútik, exteriérové ihriská a v zime ľadová plocha zaručujú zábavu pre všetky deti. V letných mesiacoch a sviatočných dňoch sa môžete tešiť v apartmánoch pod Hrebienkom na skvelý hudobný či animačný program.

    Parkovanie v podzemnej garáži. Hrebienok Resort má jedinečné podzemné parkovanie pripravené pre každého hosťa, na recepcii získate číslo parkovacieho miesta, kde počas pobytu zaparkujete vaše auto , váš bicykel alebo iné športové potreby vieme uložiť do odkladacieho priestoru.

    To správne miesto pre váš relax, je naše štýlové wellness spolu s vonkajším relaxačným bazénom (otvorený sezónne - leto). Vaše nezabudnuteľné wellness pobyty obohatí saunový svet: fínska sauna, infra sauna, parná bylinková sauna, vírivá vaňa, tepidárium a moderné profesionálne fitness. Extra bonusom vo wellness hoteli Vysoké Tatry je náš vonkajší relaxačný bazén na strešnej terase hotela.

    V poobedňajších hodinách máte k dispozícii priamo pri recepcii Lobby bar, kde si môžete pohodlne oddýchnuť a vychutnať kávu alebo drink priamo na terase.
    K dokonalému zážitku z vášho pobytu vám doprajú skvelé kulinárske pôžitky v našich ôsmich gastro prevádzkach. Všestranné kulinárske kuchyne v našom rezorte sú významné rôznorodosťou na jednom mieste. Skvelá Slowenská reštaurácia vám dopraje tie pravé slovenské špeciality v modernom šate. Kde našim hosťom ponúkame aj raňajky formou bufetového výberu. V reštaurácii SOUL nájdete európsku kuchyňu a skvelé bufetové raňajky. Polpenziou si viete vychutnať práve v týchto dvoch reštauráciách. Ďalšou jedinečnou reštauráciou v našom komplexe je Libertin Brasserie, ktorá ponúka špeciálnu gastronómiu štýlom kuchyne Talianska, Francúzska a Rakúska. Pre labužníkov piva je tu piváreň Dobré Časy, kde nájdete 14 druhov pív a skvelé hamburgery. Pre sladkú bodku za obedom a zaujímavosťou nášho komplexu je Čokolatéria La Nature alebo cukráreň Eliška. Apartmány pod hrebienkom sú zaujímavé aj tým, že tu nájdete rôzne športové obchody, požičovne športových potrieb či obchody významných módnych značiek.


webmaster