Hotel Slovan    Tatranská Lomnica


TELEFÓN: ++421-52-7847777
MOBIL: ++421-948-204040
EMAIL: recepcia@hotelslovan.sk
WWW: www.hotelslovan.sk
www.vysoketatry.com/hotelslovan/
GPS: N 49.168142°
E 20.274523°
ADRESA: 059 60 Tatranská Lomnica 46

    HOTEL SLOVAN*** Tatranská Lomnica sa nachádza v srdci Vysokých Tatier, v Tatranskom národnom parku na Slovensku. Poloha hotela v Tatranskej Lomnici obklopeného krásnou prírodou Vysokých Tatier hotel predurčuje ku jedinečnej dovolenke počas celého roka.
    Hotel je skvelým miestom pre rodiny i pre firmy. Ponúka pohodlné a útulné ubytovanie, výbornú kuchyňu, Relax centrum a Centrum zábavy i 7 konferenčných miestností. Hotel SLOVAN je u rodičov s deťmi obľúbený ako ideálny rodinný hotel.
    Kapacita hotela je 120 izieb, 259 lôžok na piatich podlažiach s priamym výhľadom na Lomnický štít. Určite poteší domáca kuchyňa s konceptom bohatého bufetu s živým varením.
    Ubytovaní hostia si vychutnajú i vstup do Relax centra s bazénom a vstup do Centra zábavy. Široké indoor i outdoor zázemie hotela poskytuje priestor pre konanie firemných podujatí. Vybavenie hotela ponúka možnosti na aktívny oddych i príjemný relax. Užite si neopakovateľnú atmosféru rodinnej pohody v Tatranskej Lomnici.

UBYTOVANIE
    Ponúkame pohodlné ubytovanie v 120 izbách. Pre ubytovanie s deťmi sú hosťom k dispozícii rodinné izby a ubytovanie pre deti na prístelkách i v detských postieľkach. Ako rodinný hotel ponúkame bohaté vybavenie pre rodiny s deťmi.

RELAX CENTRUM
    RELAX CENTRUM Hotela SLOVAN je miesto, kde si môžete dosýta oddýchnuť po náročnej túre či lyžovačke. Nájdete tu veľký relaxačný bazén s teplotou vody 30,5 °C, s masážnymi tryskami. Pre rodiny s deťmi máme pripravenú detskú sekciu s plytkou vodou, ktorá umožňuje bezpečné plávanie aj pre najmenších. Maximálna hĺbka bazénu je 1,5 m, takže aj tí, ktorí radi plávajú, si prídu na svoje.
    Súčasťou nášho Relax centra je aj parná sauna, ktorá je k dispozícii nielen pre našich hostí. Sauna má optimálnu teplotu 40 °C, ktorá vám umožní úplné uvoľnenie a zrelaxovanie sa. Kapacita sauny je až 20 osôb, takže môžete prísť so skupinou priateľov alebo rodiny a vychutnať si túto zážitkovú aktivitu spoločne. Okrem uvoľňujúcej atmosféry a príjemnej teploty vám parná sauna ponúka množstvo zdravotných výhod, vrátane podpory detoxikácie organizmu, zlepšenia krvného obehu, podpory imunitného systému a zmiernenia bolesti svalov. Parná sauna je skvelým spôsobom, ako sa zbaviť stresu a napätia, takže určite neváhajte a vyskúšajte ju počas vášho pobytu v našom Relax centre.
    Pre každého hosťa je k dispozícii osuška a plachta, pitná voda. Na izbách budete mať pripravené župany aj papučky. Pri bazéne nájdete aj bar s občerstvením, dostatok posedenia či lehátok a pre najmenších detský kútik s hračkami.

ZÁBAVA
    V Hoteli SLOVAN sa všetci zahráte do sýtosti. Malí či veľkí. Pripravili sme pre vás unikátny priestor pre hry v príjemnej domáckej atmosfére rodinného hotela.
    K dispozícii máte zdarma dva biliardové stoly, dva stoly na kalčeto a stolný tenis. Na recepcii hotela si taktiež môžete zapožičať rozličné spoločenské hry alebo vyskúšať hry na XBOX-e. Naši najmenší hostia môžu na hranie využiť naše dva detské kútiky, jeden v lobby hotela a druhý pri bazéne.

KONFERENCIE
    Hotel SLOVAN Tatranská Lomnica je ideálne miesto pre Vaše firemné stretnutia a konferencie vo Vysokých Tatrách. U nás sa pohostinnosť spája s profesionalitou a kvalitným zázemím. Klientom je k dispozícii niekoľko konferenčných priestorov. Pre menšie skupiny sú k dispozícii tri rokovacie salóniky s diskrétnou atmosférou. Väčšie skupiny môžu pre konferencie využiť prémiový Zlatý salónik. Club salónik je vhodný pre separé skupiny, ktoré si chcú užiť spoločenský večer s hudbou či tanečnou zábavou. Priestorovú veľkorysosť pre konferencie ponúka reštaurácia Hotela SLOVAN, vhodná na konferenciu či slávnostný spoločenský večer. Príjemným miestom na coffee break je hotelová lobby s pohodlným posedením.

Vysoké Tatry a Hotel SLOVAN sa tešia na Vašu návštevu.webmaster