Hotel Lesná    Stará Lesná


TELEFÓN: ++421-52-4761000
MOBIL: ++421-910-998827
FAX: ++421-52-4467559
EMAIL: recepcia@hotellesna.sk
WWW: www.hotellesna.sk
www.vysoketatry.com/hotellesna/
GPS: N 49.147861°
E 20.284361°
ADRESA: 059 60 Stará Lesná 157

    Hotel Lesná je luxusný hotel, ktorý čerpá inšpiráciu z prírodného prostredia. Keď vstúpite dovnútra, dýchne na vás svieža, moderná a zároveň útulná atmosféra. Keď sa pozriete von, ohromia vás majestátne scenérie Tatier, ideálne pre letnú turistiku či zimnú lyžovačku.
    Hotel Lesná je skvelým miestom pre romantický víkend a wellness pobyt. Štýlové ubytovanie, unikátne wellness & spa, vychýrená kuchyňa a najmä osobný prístup k vám sú atribúty, pre ktoré sa budete chcieť do Hotela Lesná vrátiť.

UBYTOVANIE
    Hotel Lesná ponúka ubytovanie v 37 izbách a hotelových apartmánoch najvyššieho európskeho štandardu.
    Dva mezonetové Duplex apartmány s rozlohou takmer 140 štvorcových metrov s vlastnou terasou poskytujú fenomenálny výhľad na Lomnický štít.
    Izby a apartmány sú zariadené v modernom a elegantnom dizajne, zároveň pôsobia veľmi útulne, preto sa v nich budete cítiť ako doma. Pýchou spální sú pohodlné postele vo veľkosti King Size.
    V Residence Lesná má každý apartmán plne vybavený kuchynský kútik s chladničkou, samozrejmosťou je LED televízor aj vysokorýchlostné Wi-Fi pripojenie na internet.

SLUŽBY
    Gastronomické radovánky na vás čakajú v našom lobby bare a reštaurácii s tradičnou slovenskou kuchyňou v novom, odľahčenom a modernom prevedení. Zárukou kvality a výnimočnosti je menu pripravené uznávaným šéfkuchárom Petrom Ďurčom, členom Gourmet klubu.
    Samozrejmosťou hotelového servisu sú 24-hodinová izbová služba, bezplatné pripojenie na vysokorýchlostný internet a monitorované parkovisko.

WELLNESS A FITNESS
    Ak túžite po ozajstnej regenerácii tela a mysle, doprajte si ju v našom luxusnom a autentickom Spa by L’Occitane, v hotelovom bazéne, fitness a wellness centrách.
    Priamo z bazéna sa budete dívať na majestátny Lomnický štít a vychutnávať si pôžitok z dokonalého oddychu.

KONFERENCIE
    Pre vaše biznis potreby máme k dispozícii bezkonkurenčné konferenčné priestory a technické vybavenie, ktorým uspokojíme každú vašu potrebu pre firemné akcie, teambuilding, ale aj svadbu či rodinnú oslavu.

CENNÍK: nájdete na www.hotellesna.sk.


webmaster