Boutiquehotel Hviezdoslav ****    Kežmarok


TELEFÓN: ++421-52-7887575
MOBIL: ++421-917-954369
FAX: ++421-52-7887576
EMAIL: info@hotelhviezdoslav.sk
WWW: www.vysoketatry.com/hotelhviezdoslav/
GPS: N 49.137358°
E 20.431365°
ADRESA: Hlavné námestie 95/49
060 01 Kežmarok

    Vitajte v Malom hoteli s Veľkým srdcom!

    Boutiquehotel Hviezdoslav **** v Kežmarku je prvý boutique hotel pod Vysokými Tatrami. Nachádza sa priamo v srdci historického Kežmarku a na križovatke 3 národných parkov TANAP, PIENAP a Slovenský raj.
    Hotel Hviezdoslav tvoria 4 historické budovy zo 17.storočia, je zrekonštruovaný v historizujúcom štýle a nachádza sa uprostred vzácnych historických pamiatok ako Kežmarský hrad či gotická Bazilika minor, ktoré mu dodávajú čarovný kolorit.
    Hotel nosí meno najväčšieho slovenského spisovateľa P. O. Hviezdoslava, ktorý počas štúdia na slávnom kežmarskom lýceu v jednom z domov žil a tvoril.
    Náš hotel bol nominovaný v rámci Asociácie Historických Hotelov Slovenska na 6. miesto ako hotel s najkrajším výhľadom na hory.

    Našim hosťom ponúkame rodinnú a srdečnú atmosféru, vysoký štandard ubytovania v elegantných a komfortných izbách.
    Hotel disponuje aj príjemným a štýlovým zázemím pre obchodné rokovania, školenia, semináre, konferencie či firemné podujatia, ale aj rodinné oslavy menšieho či väčšieho charakteru i na spoločenské akcie ako recepcie, kokteily či bankety.

    Hoteloví hostia majú k dispozícii naše obľúbené wellness centrum Harmónia so saunovým svetom a jacuzzi, masážami či relaxačnými zábalmi.
    V letných mesiacoch oázou oddychu je hotelová terasa v átriu hotela.
    Hostia si môžu vybrať ak si chcú príjemne posedieť v Lobby bare Múza alebo v Literárnej kaviarni. Súčasťou hotela je reštaurácia Poézia, ktorá ponúka kvalitu kulinárského umenia a príjemnú atmosféru.
    Hotel ponúka svojim hosťom aj uzavreté parkovisko v átriu hotela pod kamerovým systémom a možnosť ubytovať sa v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu a WiFi v celom hoteli.

Popis izieb:
    1. Izby Štandard v počte 9:
       - 2 posteľové elegantné izby vybavené pohodlnou manželskou posteľou, TV prijímačom, minibarom, trezorom, kúpeľňou so sprchovacím kútom, mäkučkými županmi a papučkami, wellness vakmi, sušičom na vlasy
    2. Izby De luxe v počte 6:
       - tieto izby sa nachádzajú sa v historickej časti, sú to izby romantické vybavené so všetkým komfortom, veľkou manželskou posteľou s kvalitným zdravotným matracom, minibarom, trezorom, kúpeľnou, mäkučkými županmi a papučkami, TV prijímačom
       - v ponuke je aj romantická izba
    3. Apartmány v počte 9:
       - apartmány sú pýchou nášho hotela pretože sú luxusné s noblesou zariadené a pritom veľmi útulné
       - nájdete v nich pohodlnú veľkú posteľ s kvalitnými zdravotnými matracmi, historizujúci nábytok, hosťami tak obľúbený krb na drevo, trezor, minibar, TV prijímač, deka
       - niektoré z nich majú aj malý balkón na príjemný relax

    Všetky izby majú prekrásny výhľad buď na letnú terasu, baziliku a Belianske Tatry alebo do centra mestskej pamiatkovej rezervácie. Veríme, že sa budete v našich izbách cítiť príjemne a dobre akoby ste boli doma, pretože boli s láskou pre Vás pripravené a zariadené.

    Hotel Hviezdoslav **** - the first boutique hotel in the High Tatras situated in the historic centre of ancient royal city Kezmarok at the crossroads of three national parks Tatra National Park, Pieniny and Slovak Paradise.
    Unically located in four historic buildings from the 17th century, renovated in the historicist style surrounded by historical sites as Kezmarok castle and the Gothic Basilica Minor, which gives a magical atmosphere to the hotel.
    Each of these four buildings has its own interesting story and the hotel´s design is a sensitive combination of history and present.
    The hotel took its name after the famous Slovak writer Hviezdoslav who lived in the building during his studnes at the famous Kezmarok lyceum.

    Hotel offers high standard of accommodation in elegant and comfortable rooms at reasonable price.
    Stylish hotel Restaurant Poetry is the best in the city with wide range of delicious meal, high standard service and pleasant atmosphere.
    The hotel guests can relax in hotel wellness centre Harmonia.


webmaster