Privat Galfy sport    Horný Smokovec


MOBIL: ++421-903-654747
EMAIL: privat@galfy.sk
WWW: www.vysoketatry.com/galfy/
GPS: N 49.139544°
E 20.233458°
ADRESA: 062 01 Horný Smokovec 30

    Privat sa nachádza na druhom poschodí budovy "Sportcentrum Galfy" v Hornom Smokovci. Objekt je novozrekonštruovaný (otvorený v roku 2009). Zastávka autobusov a električiek "Pekná Vyhliadka" je priamo pri budove.
    Ubytovanie je vhodným východiskom na pešie a vysokohorské túry na Slavkovský štít, turistické stredisko Hrebienok, Vodopády Studeného potoka a Skalnaté Pleso. V zime je možnosť lyžovať v lyžiarskych strediskách Starý Smokovec-Jakubkova lúka, Hrebienok, Skalnaté pleso a Štrbské Pleso.
    Z objektu je možné podnikať výlety za poznávaním historických pamiatok Spiša (Spišská Sobota, Kežmarok, Levoča, Spišský hrad), do Slovenského raja, Pienin, navštíviť Beliansku jaskyňu a termálne kúpaliská AquaCity Poprad a Vyšné Ružbachy.

Popis objektu (10 lôžok + 8 prísteliek):
    - 1 samostatný dvojizbový apartmán s TV-SAT, vybaveným kuchynským kútom (elektrický varič, chladnička) a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) (1/2+2)
    - 2 samostatné izby s balkónom, TV-SAT, vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) a rozkladacou sedačkou s dvoma prístelkami (2/2+2)
    - 1 samostatná izba s TV-SAT, vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) a rozkladacou sedačkou s dvoma prístelkami (1/2+2)
    - 1 samostatná izba s TV-SAT a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) (1/2)
    - spoločenská miestnosť s veľkým balkónom, posedením a vybavenou kuchynskou časťou (plynový sporák s elektrickou rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, 2x jedálenský stôl)
    - všetky izby majú bezplatné pripojenie na internet
    - miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží
    - bezplatné parkovanie áut pri objekte
    - nefajčiarsky objekt
    - ústredné kúrenie
    - celoročná prevádzka

    Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi.
    Ubytovaným hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia a zabezpečenie horského vodcu, lyžiarskeho instruktora a dopravy za poplatok.
    Hostia majú 7% zľavu v športových obchodoch "Sportcentrum Galfy" Horný Smokovec a "Hudy sport" v Poprade. Taktiež ubytovaní hostia majú 1 deň grátis požičanie lyžiarskej výstroje v požičovni "Sportcentrum Galfy" pri zapožičaní výstroje na 6 dní.

Cena ubytovania na noc:
    Dospelá osoba v dvojlôžkovej izbe v sezóne od 22 € a v medzisezóne od 20 €.
    Dieťa do 12 rokov na prístelke 10 €.
    Dieťa do 6 rokov bez nároku na lôžko zdarma.

    Pri obsadení celého objektu cena dohodou.


webmaster