Domček JaŠ    Starý Smokovec


MOBIL: ++421-903-987574
++421-903-987564
EMAIL: evamesser@atlas.sk
WWW: www.vysoketatry.com/domcekjas/
GPS: N 49.138714°
E 20.224472°
ADRESA: 062 01 Starý Smokovec 19

    Páčilo by sa vám ubytovanie v centre nášho najvyššieho pohoria - Vysokých Tatier, s komfortným vybavením a za dobrú cenu?

    Domček JaŠ leží v okrajovej časti Starého Smokovca, v tichom a krásnom prostredí, obklopený lesom a pritom neďaleko zastávky električky, autobusového nástupišťa, hlavnej cesty a centra mesta.

    Domček JaŠ je ideálnym východiskom na prechádzky a vysokohorské túry po celých Vysokých Tatrách.
    V zime je možnosť lyžovať v lyžiarskych strediskách Štrbské Pleso, Starý Smokovec-Jakubkova lúka, Hrebienok, Skalnaté pleso či v Ždiari alebo Bachledovej doline.
    Je tiež možné podnikať výlety za poznávaním historických pamiatok Spiša (Spišská Sobota, Kežmarok, Levoča, Spišský hrad), do Slovenského raja, Pienin, navštíviť Beliansku jaskyňu a termálne kúpaliská AquaCity Poprad, Vrbov alebo Vyšné Ružbachy.

    Ponúkame vám celoročné, cenovo dostupné a pritom komfortné ubytovanie v 2 prázdninových bytoch, každý s jednou 2-posteľovou a jednou 3-posteľovou izbou, kúpeľňou, WC a plne vybavenou kuchyňou (rýchlovarná kanvica, mikrovlnka, kombinovaný sporák, chladnička s mrazničkou, koreniny, kuchynský a jedálenský riad), TV- SAT a parkovaním na súkromnom pozemku.
    V záhrade je možnosť posedenia a grilovania, ako aj bezpečného pohybu psích členov rodiny.

    Do centra mesta (obchody, reštaurácie a pod.) je cca 5 minút pešej chôdze, na autobusové nástupište 3 minúty, ku stanici TEŽ 3 minúty a k dolnej stanici pozemnej lanovky na Hrebienok 10 minút.

Cenník:
    Počas sezóny je cena prázdninového bytu bez ohľadu na počet osôb 65 € na noc. Pobyty sú v sezóne týždenné od soboty do soboty (7 nocí). Mimo sezóny je cena podľa počtu osôb (13 € za osobu na noc) a dĺžky pobytu.
    Domáce zvieratá - bez poplatku.
    V cene nie je zahrnutá miestna daň 1 € na osobu nad 18 rokov za noc. Miestna daň sa nevzťahuje na osoby do 18 rokov, osoby ZŤP, ich sprievod a osoby v hmotnej núdzi.
    Sezóna:
       Leto (t.j. mesiace 07-08.), Veľká Noc, Vianoce, Silvester: len celý prázdninový byt 65 € /noc, domček 130 € /noc, mesiace 07-08 iba týždenné pobyty (so-so).
    Mimosezóna:
       Zima aj mimosezóna (t.j. mesiace 01-06, 09-12): 13 € /os/noc. Cena je garantovaná pri ubytovaní min. 2 osôb v byte na min. 3 noci alebo min. 4 osôb na min. 2 noci.
    Deti do 5 rokov bezplatne.


webmaster