Penzión Chalúpka    ŠtrbaČasť B
TELEFÓN: ++421-52-7781130
MOBIL: ++421-904-501124
FAX: ++421-52-7781130
EMAIL: chalupka@t-zones.sk
WWW: www.chalupkapenzion.sk
www.vysoketatry.com/chalupka/
GPS: N 49.053061°
E 20.089644°
ADRESA: 29.januára 674/54
059 38 Štrba

    Ponúkame Vám ubytovanie v rodinnom penzióne "Chalúpka", na okraji obce Štrba v pokojnom a tichom prostredí s priamym prístupom k potoku a lesu, odkiaľ je vidieť panorámu Vysokých a Nízkych Tatier. Penzión je oplotený, s možnosťou bezplatného parkovania áut.
    Penzión sa skladá z dvoch časti. Prednú časť (A) tvorí predzáhradka s jazierkom. Na 1. poschodí je kompletne vybavená kuchyňa, jedna 4-lôžková izba, kúpeľňa s WC, v podkroví je vybavená kuchyňa, jedna 3-lôžková, jedna 2-lôžková izba a kúpeľňa s WC.
    Zadná časť penziónu (B) má samostatný vchod, v prízemí je hala s posedením, krbom a TV SAT, kuchyňa vybavená plynovým sporákom, chladničkou, riadom a sedením pre konzumáciu. Štýlové podkrovie má 4 izby, dve s loggiou, kúpeľňu s vaňou a WC, kúpeľňu so sprchou a WC. Každá izba má 3 lôžka, je možnosť úpravy počtu lôžok medzi izbami.

Doplnkové služby:
    S poplatkom v Štrbe: Zmenáreň, vyhliadkové lety nad Vysokými Tatrami, jazda na koči a koni, autokarové výlety, Červený Kláštor - splavovanie plťou, Zakopané (Poľsko), priehrada Liptovská Mara, tenisové kurty a požičovňa bicyklov.

Rekreácia:
    Turistika a horská turistika vo Vysokých a Nízkych Tatrách, termálne kúpaliská (Vrbov, Liptovský Ján - 30 km, AquaCity v Poprade a Lipt. Mikuláši, kryté kúpalisko Svit, Štrbské pleso, rybník s možnosťou rybolovu (Štrba - 2km), jaskyne (Važecká, Dobšinská, Demänovská).
    Bežecké lyžiarske trate priamo v Štrbe, pre náročných na Skalnatom plese, zjazdové lyžovanie Štrbské Pleso 10 km, Svit 10 km, Liptovská Teplička 12 km, menšie vleky - Štrba, Tatranská Štrba, Važec.
    Kultúrne pamiatky: Poprad-Spišská Sobota, Levoča, Kežmarok, Pribylina (skanzen).

Cenník:
   

    We ofer you an accommodation in the family boarding-house "Chalúpka" which is situated at the edge of Štrba, calm and quite village with a view at Low and High Tatras. There is a possibility of car parking.
    The boarding-house consist of two parts. In the front there is a garden with a small lake. In the 1 st. Floor there is a kitchen with all equipment, one 4-bed room, bathroom with toilet. In the attic there is a tripple and a double room and bathroom + toilet as well.
    Back part of the house has a separate enter, on the ground floor there is a hall with a fireplace and TV-SAT, which offer you a pleasant sitting. There is also a kitchen with gass-cooker, fridge and dish for consumation.
    The attic consist of 2 rooms, 2 rooms with loggia, bathroom with bath, shower and toilet. Each room has 3 beds but there is a possibility to make changes if needed.

    Other services: exchange service, outlook flying over the High Tatras, horse riding and autocar trips. Rafting on the river Dunajec, swimming at the oam Liptovská Mara, bicycles rental. Visiting of old towns in the area (Kežmarok, Levoča, Zakopane). Trips to High and Low Tatras, thermal baths (Vrbov, Liptovský Ján), Aquapark in Liptovský Mikuláš and Poprad, caves in Demänová, Važec or Dobšiná. In the winter the Cross-country tracks in Štrbské Pleso, skiing in Štrbské Pleso, Liptovská Teplička or Svit.

    Rodzinny Pensjonat Chalúpka
    Proponujemy Wam pokoje w rodzinnym Pensjonacie "Chalúpka" położonym na terenie wiejskim w miejscowości Štrba, w spokojnym i cichym miejscu z widokami na potok, las a także na wspaniałą panoramę Tatr Wysokich i Niskich. W ramach opłat wliczony jest parking auta.
    Pensjonat składa się z dwóch części A (przednia) i B (tylna). Na pierwszym piętrze (A) znajduje się kompletnie wyposażona kuchnia, jeden pokój cztero-osobowy, łazienka i toaleta. Na poddaszu jest pokój trzy-osobowy, jeden dwu-osobowy, łazienka i toaleta. Na podaszu znajduje się też mały salon (pomieszczenie z telewizorem).
    Tylna część (B) ma osobne wejście. Na parterze znajduje się salon z kominkiem, TV Sat oraz kompletne wyposażona kuchnią z jadalnią. Stylowe poddasze ma 4 pokoje, dwa z tarasem, łazienkę z wanna i toaletą. W każdym pokoju są trzy łóżka. Można dostawić łóżko.

Dodatkowe atrakcje:
    Za opłatą w Štrbe: przelot samolotem nad Wysokimi Tatrami, jazda bryczką i konno, wycieczki autokarowe, Czerwony Klasztor - spływ tratwą, Zakopane (Połska), zalew Liptovska Mara, korty tenisowe, wypożyczalnia rowerów.

Rekreacja:
    Turystyka po Wysokich i Niskich Tatrach, Alpinizm, gorące źródła kąpielowe (Vrbow, Liptovski Jan - 30 km, Aquapark w Popradzie i Liptovskim Mikulasu), kryte baseny w: Svit, Strebskie Pleso, staw z możliwością połowu ryb (Štrba - 2km), jaskinie (Važecka, Dobšinska, Demanovska).
    Biegowe trasy narciarskie w Štrbe i w Strebskie Pleso, stoki narciarskie w Strebskim Pleso 10 km, Svit 10 km, Lipt. Teplička 12 km, mniejsze stoki, Štrba, Tatrzańska Štrba, Važec.

Pamiątki Kultury: Poprad- Spiska Sobota, Levoča, Kežmarok, Pribyłina (skansen), Spisski Hrad.


Časť B

Časť B

Časť B

Časť B

Časť B

Časť A

Časť A

Časť A

Časť A

webmaster