Penzión Budzák    Ždiar


MOBIL: ++421-907-437888
++421-907-954924
EMAIL: info@penzionbudzak.sk
WWW: www.penzionbudzak.sk
www.vysoketatry.com/budzak/
GPS: N 49.271012°
E 20.275604°
ADRESA: 059 55 Ždiar 176

    Penzión Budzák sa nachádza pod Belianskymi Tatrami v podtatranskej obci Ždiar, ktorá je najväčšou pamiatkovou rezerváciou ľudovej architektúry v podtatranskej oblasti. Ponúka v lete možnosť peších túr do Belianskych Tatier, Spišskej Magury a atraktívnej oblasti poľských Tatier a Zakopaného.
    V zime je možnosť lyžovania na lyžiarskych vlekoch priamo v obci v lyžiarskych strediskách Strednica, Strachan a Bachledova dolina.
    Z objektu je možné podnikať výlety do Pienin, Slovenského raja, navštíviť historické a kultúrne pamiatky Spiša (hrad Stará Ľubovňa, Kežmarok, Levoča, Spišský hrad) a termálne kúpaliská AquaCity Poprad, Vrbov a Vyšné Ružbachy.

    V reštaurácií na Vás čaká nielen tradičná slovenská kuchyňa, pripravovaná podľa starých goralských receptúr, ale aj široký výber z európskej kuchyne. Domáce jedlá pripravujeme podľa tradičných receptúr.
    Parkovanie je zabezpečené zadarmo priamo pri penzióne. Penzión je pokrytý WiFi pripojením, ktoré je na požiadanie klienta možné využívať.

Popis objektu (16+8 lôžok):
    - 1 samostatný dvojizbový apartmán s minikuchynkou (elektrický varič, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica), TV a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, 2x sprchovací kút, WC) (1/4+2)
    - 1 samostatný dvojizbový apartmán s minikuchynkou (elektrický varič, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica), TV a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, vaňa so sprchou, sprchovací kút, WC) (1/4+2)
    - 2 samostatné izby s minikuchynkou (elektrický varič, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica), TV a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, vaňa so sprchou, WC) (2/2+1)
    - 2 samostatné izby s TV a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) (2/2+1)
    - spoločenská miestnosť s krbom, TV a posedením
    - malá spoločenská miestnosť s posedením
    - miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží
    - bezplatné WiFi pripojenie na internet
    - bezplatné parkovanie áut pri objekte
    - ústredné kúrenie
    - celoročná prevádzka

    Potraviny 50 m. Autobus 20 m. Lyžiarske stredisko Bachledova dolina (2 km).

    Ubytovaným hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia.

Cenník ubytovania:
    Izba 60 €.
    Apartmán 120 €.

Cenník stravovania:
    Raňajky 10 € /osoba.
    Večera 15 € /osoba /iba po dohode.


webmaster