Penzión Baďo    Stará Lesná


TELEFÓN: ++421-52-4783131
MOBIL: ++421-903-714695
FAX: ++421-52-4783132
EMAIL: info@penzionbado.sk
WWW: www.vysoketatry.com/bado/
GPS: N 49.137296°
E 20.303483°
ADRESA: Slnečná 272
059 52 Stará Lesná

    Penzión Baďo sa nachádza v malebnom prostredí Vysokých Tatier, v horskej obci Stará Lesná, v blízkosti lyžiarskeho centra Tatranská Lomnica.
    Poloha penziónu je dobrým východiskovým bodom na výlety do celých Vysokých Tatier, Nízkych Tatier, Levoče, termálnych kúpalísk, skanzenov a neďalekých jaskýň.
    Penzión Baďo je svojou polohou a výhodnými cenami vhodný pre rodiny s deťmi, lyžiarske kurzy, pobyty seniorov, vzdelávanie a pracovné stretnutia. Firmám ponúkame možnosť usporiadať v priestoroch hotela rôzne firemné akcie, školenia za výhodné ceny. Priestory penziónu sú Vám samozrejme k dispozícii aj na rôzne spoločenské a rodinné podujatia.

Ubytovanie:
    Naše ubytovacie zariadenie disponuje počtom 20 dvojlôžkových izieb, pričom každá izba je navyše vybavená prístelkou.
    Pre milovníkov turistiky a hôr ponúkame komfortné ubytovanie v dvadsiatich jednoduchých a prakticky zariadených izbách. K dispozícii sú dvojlôžkové, trojlôžkové a štvorlôžkové izby s manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami.
    Izba obsahuje dvojposteľovú manželskú posteľ (možnosť rozdeliť na dve samostatné postele), kúpeľňa so sprchovacím kútom, fén, TV-SAT, bezplatné WiFI pripojenie na internet.
    Novopostavený apartmán má 65 m2 a je vybavený kuchyňou (kuchyňa vybavená chladničkou s mrazničkou, plynovým sporákom, umývadlom a plne vybaveným kuchynským náradím na varenie), obývacou izbou (s gaučom, TV-SAT, rádiom) a 2x spálňou (každá s dvoma lôžkami).
    Všetky izby v našom ubytovacom zariadení sú nefajčiarske.

Stravovanie:
    Reštaurácia penziónu poskytuje komfort a pohodlie pre všetkých hosti nášho ubytovacieho zariadenia.
    Naša kuchyňa pripravuje jedlá slovenskej kuchyne a reštauračný bar je pripravený servírovať ako teplé tak i studené nápoje, alkoholické i nealkoholické.

Ponúkame Vám:
    - reštaurácia a kaviareň
    - spoločenská miestnosť
    - relax centra (fínska sauna ako aj vírivá vaňa)
    - fitness
    - konferenčná miestnosť
    - detské ihrisko a detský kútik
    - lyžiareň
    - sklad bicyklov
    - záhrada s altánkom
    - parkovisko


webmaster