Drevenica Anka    Ždiar


TELEFÓN: ++421-52-4498060
MOBIL: ++421-907-259674
EMAIL: vslodicak@stonline.sk
WWW: www.vysoketatry.com/anka/
GPS: N 49.275619°
E 20.235593°
ADRESA: 059 55 Ždiar 443

    Ubytovanie Drevenica Anka sa nachádza pod Belianskymi Tatrami v podtatranskej obci Ždiar, ktorá je najväčšou pamiatkovou rezerváciou ľudovej architektúry v podtatranskej oblasti. Ponúka v lete možnosť peších túr do Belianskych Tatier, Spišskej Magury a atraktívnej oblasti poľských Tatier a Zakopaného.
    V zime je možnosť lyžovania na lyžiarskych vlekoch priamo v obci v lyžiarskych strediskách Strednica, Strachan a Bachledova dolina.
    Z privátu je možné podnikať výlety do Pienin, Slovenského raja, navštíviť historické a kultúrne pamiatky Spiša (hrad Stará Ľubovňa, Kežmarok, Levoča, Spišský hrad) a termálne kúpaliská AquaCity Poprad, Vrbov a Vyšné Ružbachy.

Popis objektu (18 lôžok + 2 prístelky):
    - 1 apartmán so 6 lôžkami, TV-SAT, vybavenou kuchynkou (plynový sporák s elektrickou rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica) a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) (1/4, 1/2)
    - 2 samostatné izby s TV-SAT a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) (2/2+1)
    - 2 samostatné izby s TV-SAT a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) (2/4)
    - vybavená kuchyňa (plynový sporák s elektrickou rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica) s jedálenským stolom
    - spoločenská miestnosť s posedením, TV-SAT a detským kútikom
    - miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží
    - altánok s posedením a grilom s výhľadom na panorámu Belianskych Tatier
    - bezplatné parkovanie áut pri objekte
    - ústredné kúrenie
    - celoročná prevádzka

    Ubytovanie sa nachádza v tichej časti obce a je vhodné pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadávajúcich kľud a pokoj.
    Ubytovaným hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia a zabezpečenie dopravy, lyžiarskeho inštruktora, horských bicyklov a jazdy na koni za poplatok.
    Ubytovaní hostia majú 20% zľavu v lyžiarskom stredisku Strachan, 10% zľavu v požičovni lyžiarskeho výstroja a 20% v termálnom kúpalisku AquaCity Poprad.

    Cena ubytovania za osobu na noc v letnom období 10 €, v zimnom období 11 €, počas jarných prázdnin 12 € a mimo sezóny dohodou.
    Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Deťom do 12 rokov, pri pobytoch dlhších ako 7 dní a pri obsadení celého objektu poskytujeme zľavy (vo vybraných termínoch).

    Zmena cien počas silvestrovských, novoročných, jarných a veľkonočných prázdnin vyhradená.


webmaster