Penzión Aja    Ždiar


TELEFÓN: ++421-52-4498277
MOBIL: ++421-907-158141
EMAIL: ajazor@gmail.com
WWW: www.penzionytatry.sk
www.vysoketatry.com/aja/
GPS: N 49.274164°
E 20.253505°
ADRESA: 059 55 Ždiar 348

    Ponúkame výrazné zľavy na vybrané skicentrá, požičovňu lyží a skibus do vybraných stredísk grátis.
    Bazén je k dispozícii len pre našich hostí a grátis.


    Ubytovanie je zabezpečené v novopostavených izbách s TV, satelitom, možnosťou zapožičania DVD a videokaziet a vlastným sociálnym zariadením.

K dispozícii sú:
    - dvojlôžkové a trojlôžkové izby s možnosťou prístelky
    - 1x dvojizbový rodinný apartmán
    - 1x dvojizbový lux apartmán
    - altánok s grilom
    - možnosť lukostreľby pri penzióne
    - pre deti - detské ihrisko, pieskovisko, jazda na malom voze so záprahom - poník

    Ždiar, dedinka s jedinečnou kultúrnou tradíciou, ležiaca v Ždiarskom podolí na svahoch Spišskej Magury, neďaleko hraničného priechodu Javorina - Lysá Poľana.
    V tejto dedinke obklopenej krásnym ihličnatým lesom, svahmi a Belianskymi Tatrami, nájdete penzión u Veroniky. V príjemnom prostredí denného baru máte možnosť ochutnať jedlá tradičnej domácej i európskej kuchyne, či už formou polpenzie alebo výberom z jedálneho lístka. Odpočinúť si môžete v izbách s kompletným zariadením, počnúc rádiom, TV prijímačom, satelitom, kúpeľňou končiac. Celkový dojem dopĺňa nádherný výhľad na štíty Belianskych Tatier a svahy Spišskej Magury.
    Máte radi históriu, vzácne architektonické, kultúrne, či sakrálne pamiatky? Neďaleko penziónu sa nachádza Ždiarske múzeum, galéria Jána Zoričáka, Belianska jaskyňa v Tatranskej Kotline. Okrem toho môžete navštíviť Spišský hrad, starobylú Levoču a obdivovať vzácne dielo rezbára Majstra Pavla, ale aj architektúru komplexu stavieb v Spišskej Kapitule. Ak hľadáte neporušenú prírodu, nájdete ju nielen v Tatrách, ale aj v Pieninskom národnom parku. Svoj zážitok umocníte plavbou na pltiach po Dunajci. V Tatranskej Lomnici môžete navštíviť múzeum Tanapu, vo Veľkej Lomnici jazdecký areál a golfové ihrisko, v neďalekom Vrbove a Bešeňovej termálne kúpalisko. Keďže je Ždiar obklopený Belianskymi Tatrami, prídu tu na svoje aj milovníci horskej turistiky a horolezectva. Voľný čas si môžete naplniť návštevou diskotéky, či bazénov, ktoré sa nachádzajú v blízkom okolí.
    V zimnom období sa Ždiar stáva rajom pre milovníkov zimných športov. K dispozícii je niekoľko samostatných vlekov, veľký lyžiarsky areál Strednica, ktorý disponuje požičovňou lyžiarskej výstroje a ďalšími službami. Krásu zo zasneženej obce si môžete vychutnať jazdou na saniach s konským záprahom.
    Ždiar je dedinka, ktorá Vám poskytne príjemný oddych a krásny zážitok po celý rok.
    Vážení priatelia, pozývame Vás na návštevu nášho penziónu, kde Vás očakáva pobyt v príjemnom prostredí s domácou atmosférou, svieži horský vzduch a neporušená krása tatranskej prírody.

Penzión AJA
DOVOLENKA NA KTORÚ SA NEZABÚDA


    VERONIKA ÉS AJA PANZIÓ

KÓZPONTJÁBAN TALÁLHÁTÓ
    ZDIAR A MÁGAS-TÁTRA ÉSZAKI RÉSZÉN A LENGYEL HATÁR KÓZELÉBEN FEKVÓ
    GORAL KÓZSEG ,NÉPI HAGYOMÁNYOKKAL, HANGULATOS RÉGI FAHÁZAKKAL
    A PANZIÓT BARÁTI TÁRSASÁGOK, CSALÁDOK RÉSZÉRE AJÁNLJUK. HÁZIAS KOSZTJA, AMELY BÓSÉGES ÉS FINOM VISSZAVONZZA AZ IDELÁTOGATÓKAT. A BARÁTSÁGOS ÉS VENDÉGSZERETÓ LÉGKÓR IGEN MEGKAPÓ

    A PANZIÓTÓL 2KM -RE TALÁLHATÓ A STREDNICA SÍPARADICSOM, FESTÓI HEGYEKKEL KÓRÚLVÉVE. A PÁLYÁK LANKÁSAK, BIZTONSÁGOSAK.
    8 TALPONHÚZÓS FELVONÓ VAN, A PÁLYARENDSZERT HÓÁGYÚZZÁK, ESTE PEDIG MEGVILÁGÍTJÁK. A PANZIÓBAN LAKÓK, AMENNYIBEN ITT SÍELNEK KULON KEDVEZMÉNYBEN RÉSZESULNEK.
    A SZÁLLÁSTÓL SÍBUSZOK IS INDULNAK IGÉNY SZRINT.

LEHETÓSÉG VAN MÉG:
    - PAINTBALLOZÁSRA
    - ÓFAGATOS SZÁNKIRÁNDULÁSRA
    - LOVAGLÁSRA
    - SETAKOCSIKÁZÁSRA, ...

    A FALUTÓL 18 KM-RE VAN TÁTRA LONIC, AHONAN LANOVKÁVAL LEHET FELJUTNI A LOMNICI CSÚCSRA VARÁZSLATOS ÉLMÉNY.

    Pension Aja
    Accommodation is provided for you in new rooms with television, satellite receiver, DVD and video cassette on demand and toilet + shower-bath in room.

Pension Aja offers for you 4 rooms:
    3x 3-bed rooms
    1x double room (including massage bath)
    It is also possible to have an additional bed.

Special discount for our guests:
    discount in the chosen skiing centers - cheaper skiing tickets for you
    skibus to choosen skicenters free of charge
    rental agency - equipment for skiing with discount

    You can find apartments of the family Zoričák in beautiful mountain village Ždiar, which is situated in Belianske Tatry - only 35 km from the gate to High Tatras - Poprad.
    We provide accommodation, cuisine and other supplementary services.
    You can taste typical Slovak meals and others foods of European kitchen in our daily bar and restaurant during your visit in Ždiar.
    You can walk in our village, admire mountains or use carriage with horses in your free time.
    In winter you can ski in the areas of Skicentrum Strednica, Jezersko a Strachan, which are situated near of our pension, or you can visit other ski centers in the High Tatras. Cross-country skiers can use many interesting running tracks. We assure your transport from our pensions to skicenters in Ždiar (free of charge) and we can arrange you ski tickets with discount. You can find other possibilities of relax near our village, you can spend time in tennis center, visit a thermal swimming pool, play paintball, minigolf, horse riding, trip to Lomnicky peak (2634 meter).


webmaster