Apartmány AIDA    Gerlachov


MOBIL: ++421-908-315005
++421-918-385174
EMAIL: pijak@aida-tatry.sk
pijakova@aida-tatry.sk
WWW: www.aida-tatry.sk
www.vysoketatry.com/aida/
GPS: N 49.096696°
E 20.202645°
ADRESA: Lúčna 174
059 42 Gerlachov

    Ponúkame 4 samostatné apartmány s krásnym výhľadom na Nízke a Vysoké Tatry. Apartmánový dom je umiestený v súkromnej oplotenej záhrade a ovocnom sade, má vlastný prístup autom a parkovisko. Dedinka Gerlachov ponúka tiché prostredie bokom od dopravného hluku, v okolí nájdete rozľahlé lúky ako stvorené pre cykloturistiku v lete a bežecké lyžovanie v zime. Pre fanúšikov zjazdového lyžovanie je v okolí široká ponuka zjazdoviek: Lopušná dolina 6 km, Štrbské Pleso 12 km, Starý Smokovec-Hrebienok 10 km, Lučivná 6 km, Liptovská Teplička 25 km. Po lyžovačke alebo len na relaxáciu určite nájdete to pravé v AquaCity v Poprade 9 km.
    Apartmány sú poschodové, v prízemí je miestnosť na uloženie športových potrieb (lyže, bicykle), obývacia hala s TV a jedálenským kútom, plne vybavená kuchynka spotrebičmi a riadom a malá toaleta s umývadlom. Na poschodí sú dve spálne (2 a 3 lôžka) s možnosťou prístelky a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Každý apartmán disponuje balkónom s výhľadom na ovocný sad a panorámu okolia. V bezprostrednej blízkosti zariadenia je v letnom období k dispozícii záhradný altánok s krbom určený na grilovanie a posedenie v prírode.

    Majiteľ zariadenia má 35 ročnú prax v liečbe pľúcnych ochorení a respiračných alergií a môže poskytnúť poradenskú činnosť pre deti a dospelých u chronických ochorení z týchto odborov.
    Celý objekt je nefajčiarsky a domáce zvieratá nie sú povolené. Bezplatné parkovanie áut v uzavretom dvore.
    Ubytovanie a je vhodné pre rodiny s deťmi a ubytovaným hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia.

    Cena ubytovania za 4-lôžkový apartmán za noc: v letnom období 60 €, v zimnom období 65 €, na Vianoce, Silvester a Veľkú noc 80 € a mimo sezóny dohodou.
    Cena ubytovania za 5-lôžkový apartmán za noc: v letnom období 65 €, v zimnom období 70 €, na Vianoce, Silvester a Veľkú noc 85 € a mimo sezóny dohodou. Možnosť prístelky (cena dohodou).
    Pri pobytoch dlhších ako 7 dní poskytujeme zľavy.

    We offer 4 studios with fantastic view over the Low and High Tatras mountains. The studiohouse is in private garden, with own car acces and parkinglot. The village Gerlachov is located in quiet environment, far from the traffic noise, but close to everything you need. The surroundings are large meadows, which are made for mountain bikes in the summer and ski running in the winter. For ski fans there are enough slopes nearby: Lopušná dolina 6 km, Štrbské Pleso 12 km, Starý Smokovec-Hrebienok 10 km, Lučivná 6 km, Liptovská Teplička 25 km. Apres Ski or just for relax perfectly finds out your needs the famous AquaCity in Poprad /cca 9 km/.

    Every Studio has 2 floors, in the ground floor you will find room for sport equipment /bikes, ski etc./, living room with TV, fully equipped kitchen and dining corner and toilet. On the floor are 2 bed rooms /2 and 3 beds, extra bed possible/, bathroom with shower corner and toilet. Every studio hes a balcony with panoramatic view.
    Next to the studio house is barbecue area with fire place and sitting area, suitable in the summer time.

    The price for 1 Day for apartment with 4 persons: is 60 € in Summer and 65 € in Winter.
    The price for 1 Day for apartment with 5 persons: is 65 € in Summer and 70 € in Winter.

    The whole house is no smoking, pets are not allowed.

    Wir bieten Unterkunft in 4 selbststaendigen Apartements mit fantastischer Aussicht auf die Niedrige und hohe Tatra an. Die Apartementvilla befindet sich im privatem Garten mit eigener Zufahrt und eigenem Parkplatz. Das Gemeinde Gerlachov liegt auf breiten Wiesen, weit von dem Verkehrslaerm aber in der Naehe von allem, was Sie brauchen, die Umgebung ist wie geeignet fuer Radfahren im Sommer und Langlaufen im Winter. Fuer die Schifahrer befinden sich in der Naehe genug Moeglichkeiten fuer Austobung, Schiabhaenge in Lopušná dolina 6 km, Štrbské Pleso 12 km, Starý Smokovec-Hrebienok 10 km, Lučivná 6 km, Liptovská Teplička 25 km. Nach gutem Schifahren oder nur fuer Relax finden Sie sicher das beste fuer Sie in dem beruehmten Aquacity in Poprad /cca 9 km/.

    Jedes Apartement hat 2 Stockwerke, im Erdgeschos finden Sie Raum fuer Sportausruestung /Raeder, Schi usw./, Wohnzimmer mi TV und voll eingerichtete Kueche mit Esstischecke und kleine Toilette mit Waschbecken. Auf den Stock finden Sie 2 Schlafzimmer /2 und 3 Bette/ mit Moeglichkeit des Zusatzbettes und Badezimmer mit Duschecke un Toilette. Jedes Apartement verfuegt mit Balkon mit guter Panoramaausblick.
    Bei der Villa befindet sich Gartenaltan fuer Grillen in der Natur und Erholung, fuer Sommerausnutzung.

    Der Preis fuer 1 Tag und Apartement fuer 4 Personen im Sommer ist 60 €, fuer 5 Personen 65 €.
    Der Preis fuer 1 Tag und Apartement fuer 5 Personen im Sommer ist 65 €, fuer 5 Personen 70 €.

    Das ganze Objekt ist fuer Nichtraucher, Haustiere sind nicht erlaubt.


webmaster