Penzión Adamják    Ždiar


TELEFÓN: ++421-52-4498054
MOBIL: ++421-918-611201
EMAIL: info@ubytovanie-zdiar.com
WWW: www.vysoketatry.com/adamjak/
GPS: N 49.276058°
E 20.231565°
ADRESA: 059 55 Ždiar 652

    Penzión je situovaný v rázovitej tatranskej dedinke Ždiar, v objatí Belianskych Tatier a Spišskej Magury. Má výbornú polohu na konci dediny v tichom a nádhernom prostredí, ktoré je vhodné pre relax a oddych.
    Nachádza sa blízko lyžiarskych vlekov a turistických chodníkov (najbližšie lyžiarske stredisko SKI CENTRUM STRACHAN sa nachádza asi 150 m od penziónu alebo lyžiarsky areál Strednica vzdialený 200 m).
    V penzióne ponúkame ubytovanie v dvojlôžkových, trojlôžkových a štvorlôžkových izbách. Každá izba je so sociálnym zariadením a televízorom so satelitom.
    V penzióne sa nachádza slovenská izba s krbom a mini-barom. K dispozícii je aj biliardová sála, stolný futbal, šípky a šach.

    Apartments are located in distinctive Tatra village Zdiar, embraced by Belianske Tatry and Spisska Magura. Pension has an excellent position at the end of the village in a peaceful and admirable environment, which is very good for relax.
    It is situated near the ski lifts and tourist footpaths (nearest ski centre is SKI CENTRUM STRACHAN approximately 150 m from apartment or SKI CENTRUM STREDNICA - 200 m from apartment).
    In a Guest house there are 3 rooms, 4-beds room, 3-beds room and a double beds, all with beautiful view on Belianske Tatry. Every room has its own bathrooms, toilette and TV with SAT.
    In a Guest house you can find a typical Slovak room with a fire-place, a mini-bar and a Slovak cuisine. A billiard room is available.

    Pensjonat jest położony w cichej okolicy Tatr Bielskich. Ich wzniesienia są w jego bliskiej odległości. Posiadamy 18 lóżek w 2-, 3- i 4-osobowych pokojach z łazienkami i TV SAT.
    W pensjonacie znajduje się jadalnia z mini barem, gdzie do wyboru są specjalności kuchni słowackiej. Można tutaj również przyjemnie posiedzieć przy kominku.
    150 m od budynku znajduje się Ski Centrum Strachan oraz Ski Centrum Strednica. Dla bardziej wymagających narciarzy oferujemy Ski Centrum Jezersko-Bachledova Dolina. Sezon zimowy (z różnymi atrakcjami) trwa aż do Świąt Wielkanocnych.
    Prześliczna, cicha i naturalna sceneria okolicy pozwala uspokoić się i odpocząć.


webmaster