Villa Dr. Szontagh    Nový Smokovec


MOBIL: ++421-910-505559
EMAIL: info@villaszontagh.com
WWW: www.villaszontagh.com
www.vysoketatry.com/villaszontagh/
GPS: N 49.137957°
E 20.216870°
ADRESA: 062 01 Nový Smokovec 39

    Villa Dr. Szontagh je momentálne zatvorená z dôvodu modernizačných prác.

    Penzión Villa Dr. Szontagh je výnimočný penzión s príjemnou rodinnou atmosférou, na úpätí štítov Vysokých Tatier. Nachádza v Novom Smokovci, vedľa hlavnej cesty spájajúcej všetky tatranské osady, ktorá je známa aj ako Cesta slobody. Vzdialenosť k zastávke električky je 150 metrov.
    Villa bola vybudovaná a obývaná rodinou Szontaghovou, zakladateľmi osady Nový Smokovec, jednej z prvých usadlostí vo Vysokých Tatrách.
    Počas dlhých rokov jej existencie sa podarilo zachovať jej pôvodnú podobu. Villa Dr. Szontagh Vám poskytne útulnú atmosféru, eleganciu, pozorný a priateľský prístup. Z penziónu sa dajú podniknúť ľahké túry na Hrebienok, prípadne ďalej k Vodopádom Studeného potoka, Rainerovej chate alebo Zamkovského chate. Zdatnejší turisti môžu pokračovať ďalej od Rainerovej chaty do Veľkej Studenej doliny k Zbojníckej chate alebo od Zamkovského chaty do Malej Studenej doliny k Téryho chate.

    Penzión poskytuje ubytovacie a stravovacie služby. Disponuje reštauráciou, kaviarňou, salónikom Hubertus s krbom a miestnosťou s biliardovým a šachovým stolom. Parkovanie pre ubytovaných hostí je zabezpečené zdarma priamo pred penziónom. V celom objekte je možnosť využívať WiFi pripojenie na internet, ktoré je takisto zdarma. Hosťom je k dispozícii aj plne vybavená kuchynka (zdarma) a sauna (za príplatok).

    Príjemné ubytovanie poskytujeme v 3 menších dvojposteľových izbách, 4 väčších dvojposteľových izbách, 6 apartmánoch a 1 jednolôžkovej izbe. K štandardnému vybaveniu každej z týchto izieb patrí kúpeľňa, TV a rádiobudík. Niektoré z izieb majú balkón alebo terasu. Apartmány sú vybavené aj chladničkou.

    Hosťom ponúkame 15% zľavu do AquaCity Poprad, 20% zľavu na vstup do vitálneho sveta v hoteli Átrium (200 m od Villy Dr. Szontagh), 10 % zľavu z konzumácie na Zamkovského chate.
    Ďalej disponujeme zľavovou kartou TATRY card v cene 3 € /os., ktorá ponúka množstvo výhod a zliav v celom Tatranskom regióne (okrem iného je v cene karty doprava Tatranskou elektrickou železnicou a horské poistenie počas celého pobytu, max. 10 nocí s možnosťou opätovnej aktivácie za 3 €).

Cenník:
   
    Ceny sú uvedené v € vrátane DPH.

    Cena zahŕňa ubytovanie na 1 noc za izbu.
    Povinný príplatok je miestna daň z ubytovania v cene 1 €/osoba/1 deň.
    Parkovanie je zahrnuté v cene ubytovania.

    V období Veľkonočných sviatkov a predlžených víkendov (1. a 8. máj) platia sezónne ceny.
    Cenovo zvýhodnené pobyty sú na 3 a viac nocí, a tiež pri kombinácií ubytovania s polpenziou.

    Deti do ukončeného tretieho roku (3,99 veku dieťaťa) majú ubytovanie zdarma, od 4 rokov do 10 rokov majú 50 % zľavu z ceny ubytovania.
    V období Top sezóny zľava pre deti neplatí.

    Raňajky sú u nás podávané formou bufetu.
    Večera je v rámci výberu ponúkaného menu 3 druhov jedál.

    Ponúkame tiež ubytovanie v Apartmánoch Moravienka vo Vysokých Tatrách v Tatranskej Lomnici.


webmaster