Vilka Stefi    Ždiar


MOBIL: ++421-905-585073
++421-907-972669
EMAIL: info@penzion-zdiar.com
WWW: www.penzion-zdiar.com
www.vysoketatry.com/vilkastefi/
GPS: N 49.268186°
E 20.283734°
ADRESA: 059 55 Ždiar 123

    Pozývame Vás stráviť príjemný pobyt v zdravom ovzduší podtatranskej oblasti v obci Ždiar. Táto obec leží pod Belianskymi Tatrami s priamym napojením na centrá turistického ruchu. Obec svojou výhodnou polohou je určená na trávenie príjemnej dovolenky v prekrásnej prírode, ktorá ponúka nepreberné možnosti pešej turistiky, rekreačných výletov, bežeckého a zjazdového lyžovania.
    V lete ponúka ideálne podmienky pre turistiku, cykloturistiku, zber húb a lesných plodov v okolitých lesoch a kúpania sa v termálnych kúpaliskách v neďalekom Vrbove, vo Vyšných Ružbachoch, v novootvorenom aquaparku v Poprade, prípadne v Bešeňovej a v aquaparku Tatralandia.
    V zimnom období sú tu najnavštevovanejšie lyžiarske strediská, dohromady 22 vlekov rôznych dĺžok a sedačková lanovka. V strediskách sa nachádzajú bufety, požičovne lyží a lyžiarska škola pre deti a dospelých.

    Komfortné ubytovanie je zabezpečené v dvoch nezávislých bytových jednotkách. Je možné rezervovať si miesta pre niekoľko osôb, konkrétnu izbu, prípadne celú bytovú jednotku, alebo celú Vilku Stefi.

Prvá bytová jednotka: sa nachádza v podkroví Vilky Stefi.
    - 4 izby (2x2, 2x2+1 prístelka), spolu 10 lôžok (8 lôžok + 2 prístelky)
    - 2x sociálne zariadenie
    - 1x kúpeľňa s vaňou
    - 1x sprchovací kút
    - kompletne zariadená kuchyňa
    - slovenská izba s FTV+SAT
    Kuchynská časť je moderne a kompletne zariadená (elektrický sporák s elektrickou rúrou, chladnička, varná konvica a kompletné kuchynské vybavenie). Kuchyňa je prepojená s jedálenským kútom pre 10 osôb s TV+SAT, kde je možné príjemne si posedieť a stráviť chvíle oddychu. Pre príjemné posedenie pri poháriku vínka slúži aj sedačková súprava s kaviarenským stolíkom.

Druhá bytová jednotka: sa nachádza na prízemí Vilky Stefi. Táto časť prešla na jar 2004 kompletnou rekonštrukciou, ktorej výsledkom je moderne a vkusne zariadený interiér.
    - 3 trojposteľové izby, v každej možná prístelka, spolu 12 lôžok
    - každá izba má vlastnú kúpeľňu a WC
    - na každej izbe je FTV+SAT
    - kompletne zariadená kuchyňa
    - jedálenský kút prepojený s oddychovou časťou s FTV+SAT
    Kuchynská časť je taktiež moderne zariadená s kompletnou výbavou, ktorá je prepojená s jedálenským kútom pre 8 osôb s TV+SAT.

    Interiér bytových jednotiek je útulne a vkusne zariadený, odporúčame ho rodinám s deťmi, alebo menším kolektívom. Pred domom sa nachádza zatrávnený pozemok vhodný na detské hry a príjemné posedenia. Hostia majú k dispozícii aj drevený altánok, záhradnú hojdačku a záhradný gril.

    V blízkosti Vilky Stefi sa nachádza autobusová zastávka (20 m), niekoľko reštaurácií (od 200 m), vináreň (200 m) a obchod s potravinami (200 m).
    V Ždiari je všetko potrebné pre Vaše pohodlie a strávenie príjemnej dovolenky (lekár, lekáreň, pošta, kostol, množstvo obchodov, reštaurácii a niekoľko barov ako aj pivný Pub).

    V objekte môžete spoločne s celou rodinou ako aj s vašimi známimi stráviť príjemný čas dovolenky počas celého roka. V objekte je dostatočné a bezpečné miesto na odloženie lyžiarskej výstroje, bicyklov, strešných nosičov a iných potrieb.
    V zimnom období je naša Vilka Stefi nepretržite vykurovaný ústredným plynovým kúrením.

Hosťom ubytovaným v našej Vilke Stefi ponúkame:
    - 20% zľavu v novom lyžiarskom Ski centre STRACHAN
    - celodenný lístok v areáli Ski centrum Strachan už od 6,60 €
    - 10% zľavu na konzumáciu v reštaurácii penziónu Strachan
    - 20% zľavu v požičovni bicyklov Strachan
    - zdarma SKI BUS do lyžiarskeho areálu STREDNICA
    - celodenný lístok v areáli STREDNICA už od 13 €
    - zdarma SKI BUS do lyžiarskeho areálu Bachledova dolina-Jezersko
    - celodenný lístok v areáli Bachledova dolina-Jezersko už od 10 €.

    Objekt sa nachádza pri príjazdovej ceste. Bezpečne postarané bude aj o Vaše auto, ktoré bude parkovať pred objektom v uzamykateľnej bráne. Je možné priniesť si aj domáce zvieratká (psík, mačička) po dohode s majiteľom.

    Cena ubytovania za osobu na noc sa pohybuje od 6 do 8,30 € v závislosti od počtu osôb, počtu strávených dní a sezónneho alebo mimosezónneho obdobia. Na vianočný a silvestrovský turnus je stanovená osobitná cena.
    Izby obsadzujeme aj menším počtom osôb podľa požiadaviek zákazníka.

Krásna príroda a naša Vilka Stefa - vždy príjemná dovolenka pre Vás.webmaster