Ubytovanie Valek    Štôla


MOBIL: ++421-905-962152
EMAIL: valek@valek.sk
WWW: www.vysoketatry.com/valek/
GPS: N 49.092435°
E 20.140144°
ADRESA: 059 37 Štôla 145

    Ubytovanie Valek sa nachádza v obci Štôla, ktorá leží v podhorí Vysokých Tatier na území Tatranského národného parku. Dovolenka v Štôle je ideálna pre oddych spojený so športovými aktivitami v nádhernom prostredí Tatier.

    Vzhľadom na polohu a vzdialenosť od Tatier je Štôla výborným východiskovým bodom pre turistiku alebo lyžovačky v blízkych lyžiarskych strediskách na Štrbskom Plese, Skalnatom Plese alebo v Lopušnej doline. Priamo v Štôle sú upravované bežecké trate a klzisko. Priamo zo Štôly vedú niektoré cyklotrasy prípadne náučný chodník blízkym okolím.
    V tesnej blízkosti sa nachádzajú národné parky Nízke Tatry, Slovenský raj alebo Pieniny. V okolí je možné navštíviť termálne kúpaliská AquaCity Poprad, Aquapark Tatralandia prípadne Bešeňovú. Pre milovníkov historických pamiatok ponúka okolie návštevu Spišského hradu, Spišskej Soboty, Levoče, Kežmarku a ďalších.

Popis objektu: Ponúkame celkovo 7 lôžok v apartmáne so samostatným vstupom.
    Apartmán: 3 izby (2/2, 1/2+1) každá izba má svoju kúpeľňu s WC. K dispozícii je kuchyňa s priestrannou jedálňou. Kuchyňa je vybavená plynovým sporákom, 2x dvojdres, chladnička s mrazničkou, remoska na pečenie, mikrovlnka, varná kanvica, riady a príbory, TV + rádio, WiFi pripojenie na internet.

    V záhrade je možnosť grilovania v altánku.
    Parkovanie je pre ubytovaných pri dome v záhrade zadarmo.

    Ubytovanie sa nachádza v tichej časti obce a je vhodné pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadávajúcich kľud a pokoj.
    Ubytovaným hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia.
    Môžeme Vám zabezpečiť lyžiarskych inštruktorov, horského vodcu pre náročnejšie výstupy alebo skialpinistické túry. V letných mesiacoch výučbu jazdy na koni, tenisový kurt prípadne ďalšie aktivity.

    Cena ubytovania za osobu a noc v letnom období od 10 €.
    Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Deťom do 10 rokov poskytujeme zľavu.


webmaster