Ubytovanie Ždiar U Evy    Ždiar


MOBIL: ++421-904-549152
EMAIL: zoricakeva@stonline.sk
WWW: www.vysoketatry.com/uevy/
GPS: N 49.274157°
E 20.253221°
ADRESA: Eva Zoričáková
059 55 Ždiar 349

    Ubytovanie Ždiar U Evy sa nachádza v obci Ždiar vo Vysokých Tatrách v rodinnom dome so 5-timi izbami a 10-timi posteľami s možnosťou prístelok.
    Hosťom je k dispozícii samostatný vchod so vstupnou halou, ktorá je vybavená krbom a spoločenská miestnosť s televízorom.
    Kuchyňa, ktorá slúži výlučne hosťom, je vybavená plynovým sporákom, kuchynským riadom a teplou vodou. V dome je zavedené plynové vykurovanie, k dispozícii je kúpeľňa s WC a dva sprchovacie kúty s dvoma WC.
    Vedľa domu je vlastné parkovisko, 100 m reštaurácia s potravinami.

    V zime sú k dispozícii lyžiarske vleky a sedačková lanovka s výstupom na Spišskú Maguru. Termálne kúpalisko vo Vrbove je vzdialené cca 30 km, kúpalisko vo Vyšných Ružbachoch cca 40 km, Belianska jaskyňa 7 km, Ždiarske múzeum krojov a zariadení, Ždiarska svadba 1 km. Kultúrne a historické pamiatky miest a obcí Spiša sú v rozpätí cca 50 km - Kežmarok, Spišská Belá, Spišská Sobota, Poprad, Levoča, Spišské Podhradie - Spišský hrad. Pre turistov ubytovaných v Ždiari je výhodné navštíviť aj Poľskú republiku - Krakow, Zakopane - z dôvodu blízkosti hraničného prechodu.
    Pobyt je vhodný pre mladých ľudí, pre rodiny aj skupiny.

    Cena ubytovania za osobu na noc v lete od 9 € a v zime od 10 €.

    Szlovákiában, magas tátrában, Zdiarban, egész év folyamán kiadó hat három ágyas szoba. Sielökvek, túrázóknak kiválóan alkalmas. Ár megegyés szerint !

    In Slovakei, in Zdiar, 5 zimmer ist frei in ganzem jahr. Rufe für preis !

    Внимание Словакия, Высокие Татры! Втечение всего года сдаются 5 комнат в Zdiar (-дяр). Горные лыжи, туристские походы ждут вас! Цены по соглашению.


webmaster