Penzión Šafran    Ždiar


TELEFÓN: ++421-52-4498000
MOBIL: ++421-915-964619
++421-905-113699
EMAIL: penzionsafran@zdiar.sk
WWW: www.vysoketatry.com/safran/
GPS: N 49.276397°
E 20.241167°
ADRESA: 059 55 Ždiar 677

    Penzión Šafran sa nachádza v podtatranskej obci Ždiar pod Belianskymi Tatrami. Obec Ždiar je najväčšou pamiatkovou rezerváciou ľudovej architektúry v podtatranskej oblasti a ponúka v lete možnosť peších túr do Belianskych Tatier, Spišskej Magury a atraktívnej oblasti poľských Tatier a Zakopaného.
    V zime je možnosť lyžovania na lyžiarskych vlekoch priamo v obci v lyžiarskych strediskách Strednica a Bachledova dolina. Najbližší vlek sa nachádza 50 m od objektu.
    Z objektu je možné podnikať výlety do Pienin, Slovenského raja, navštíviť historické a kultúrne pamiatky Spiša (hrad Stará Ľubovňa, Kežmarok, Levoča, Spišský hrad) a termálne kúpalisko Vrbov a Vyšné Ružbachy.

Popis objektu (46 lôžok + 2 prístelky):
    - 12 samostatných izieb s balkónom, TV-SAT, káblovým pripojením na internet a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) (4/4, 4/3, 4/2)
    - 2 samostatné izby s balkónom, TV-SAT, káblovým pripojením na internet a vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, vaňa so sprchou, WC) (2/3)
    - 2 samostatné izby s balkónom, TV-SAT, káblovým pripojením na internet a spoločným sociálnym zariadením (umývadlo, vaňa so sprchou, WC) (2/2+1)
    - vo všetkých izbách je možnosť pridať prístelku
    - reštaurácia s možnosťou stravovania, WiFi pripojením na internet, barom a letnou terasou (60 miest)
    - miestnosť s biliardom, stolným tenisom a stolným futbalom
    - detský kútik
    - lyžiareň
    - altánok s krbom, grilom a posedením
    - veľká trávnatá plocha vhodná na športové hry
    - bezplatné parkovanie áut pri objekte
    - ústredné kúrenie
    - celoročná prevádzka

    Ubytovanie sa nachádza v tichej časti obce a je vhodné pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadávajúcich kľud a pokoj.
    Ubytovaným hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia a zabepečenie dopravy, rybárskeho lístka, turistického sprievodcu, lyžiarskeho inštruktora, lyžiarskeho výstroja a horských bicyklov a jazdy na koni, koči a saniach za poplatok.
    Hostia majú 20% zľavu v lyžiarskom stredisku Ždiar-Skicentrum Strachan, 10% zľavu v požičovni lyžiarskeho výstroja, 20% zľavu v AquaCity Poprad a 20% zľavu na splavovanie Dunajca na pltiach v Pieninách.
    Objekt je vhodný na usporiadanie rodinných osláv, pracovných porád a školení a firemných prezentácií.

    Cena ubytovania za osobu na noc v sezóne od 12 € a mimo sezóny dohodou.
    Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Dôchodcom, deťom do 10 rokov a pri pobytoch dlhších ako 7 dní poskytujeme zľavy.
    Pri obsadení celého objektu cena dohodou.


webmaster