Ubytovanie Pilát    Nová Lesná


TELEFÓN: ++421-52-4422507
MOBIL: ++421-905-338354
FAX: ++421-52-4422507
EMAIL: xpilatova129@zoznam.sk
WWW: www.vysoketatry.com/pilat/
GPS: N 49.124621°
E 20.261943°
ADRESA: Tatranská 249
059 86 Nová Lesná

Popis:
    Ubytovanie v súkromí Pilát s celoročnou prevádzkou sa nachádza v Novej Lesnej, v rekreačnej oblasti podhoria Vysokých Tatier. Z objektu je krásny panoramatický výhžad na Vysoké Tatry.
    Nová Lesná sa nachádza len 5 km od Starého Smokovca - centra Vysokých Tatier, má priame železničné a autobusové pojenie s Vysokými Tatrami a mestom Poprad. Podhorská obec sa stala svojou výhodnou polohou navštevovaným miestom pre letné a zimné turistické a oddychové pobyty. Reštaurácie a obchody sú v obci.

Privát ponúka nasledovné druhy izieb:
    - 1/2 komplet - kuchynský kút so sporákom, kávovarom, kanvicou a chladničkou, TV-SAT, kúpežňa s WC, možnos prístelky pre diea
    - 1/3 s kúpežňou a WC, balkónom s výhžadom na Tatry, TV
    - 1/1, 1/2 so spoločnou kúpežňou a samostatným WC
    - 1/2 s kúpežňou s možnosou prístelky, balkón s výhžadom na Tatry
    Celková kapacita je 10-13 lôžok.

    Ostatné služby: k dispozícii je bezplatné WiFi pripojenie na internet, vybavená kuchyňa so sedením a krbom (plynový sporák, mikrovlná rúra, kávovar, rýchlovarná kanvica, FTV). Pri posedení v záhrade možnos grilovania a parkovisko na pozemku.

    Ceny ubytovania dohodou.

    Któż nie marzy o wypoczynku w cichym, ustronnym miejscu, któż nie chciałby spędzić swojego urlopu w górach tak pięknych i wysokich jak Słowackie Tatry. Takš oazš spokoju wydaje się być niewštpliwie pensjonat Hany Pilatovej w Nowej Leœnej.
    Ta typowo rekreacyjna miejscowoœć położona jest na wysokoœci 747 m n.p.m. w odległoœci zaledwie 5 km na południe od gwarnego centrum Tatr Wysokich - Starego Smokowca. Owo niezwykle dogodne położenie czyni z niej wyjštkowe miejsce odpoczynku. Nowa Leœna leży na trasie Stary Smokovec - Poprad i posiada dogodne połšczenia autobusowo-kolejowe ze wszystkimi pozostałymi miejscowoœciami słowackich Tatr. W miejscowoœci tej znajdujš się także sklep, restauracja oraz dwa zabytkowe koœciółki, z II połowy XIII oraz z końca XVIII wieku.

    Pensjonat Hany Pilatovej jest miejscem całorocznego wypoczynku i rekreacji. Stanowi doskonałš bazę wypadowš zarówno dla amatorów wysokogórskich letnich wycieczek jak i wszelkich sportów zimowych. W 6 przestronnych pokojach goœcinnych, z których większoœć posiada bezpoœredni widok na Gerlach (2654m n.p.m.) i Łomnicę (2634 m n.p.m.) może jednoczeœnie wypoczywać wraz z „dostawkami” do 20 osób, w tym:
    - 1 „studio” 2-osobowe z kompletnie wyposażonym aneksem kuchennym, TV-SAT, łaz. i WC
    - 1 pokój 3-osobowy z balkonem, TV, łazienkš i WC
    - 1 pokój 1-osobowy z balkonem, 1 pokój 2-osobowy z balkonem i oraz wspólnš łazienkš i oddzielnym WC
    - 1 pokój 2-osobowy z balkonem, łazienkš i WC
    Kapacita 10-13 osob.
    W przypadku wynajęcia całego pensjonatu goœci obowišzuje jednolita cena.

    Goœcie majš do dyspozycji bezpłatny WiFi dostęp do internetu, dużš kuchnię z kominkiem, lodówkę, kuchnię gazowš i kuchenkę mikrofalowš, TV. Na terenie pensjonatu znajdujš się ponadto: parking, miejsce do grilowania oraz duży ogród.

    Leírás:
    Egyéni elszállásolási lehetőség a Magas Tátra közelében található Nova Lesna, amely Ó-Tátra füredtől 5 km.-re található.
    Kiváló panoráma nyílik a Magas Tátrára. A panzió megközelíthető autóbusszal és hegyi kisvasúttal egyaránt, valamint közvetlen csatlakozási lehetőség nyílik, a közeli Poprád városába, illetve a Magas Tátrába.A környéken kiváló lehetőségek vannak téli és nyári prpgramokra egyaránt: Pld: Síelés, vagy túrázás. A faluban élelmiszerboltok és vendéglátóhelyiségek egyaránt találhatók.

A Panzióban a következő típusu szobákkal állunk kedves vendégeink rendelkezésére.
    - 1db 2 ágyas apartman: Minikonyha, Hűtőszekrény, Mikrohullámu sütő, Gáztűzhely, Televízió (KábelTV), Fürdőszoba, WC valamint kisgyerekek elhelyezésére szolgáló lehetőség
    - 1db 3 ágya szoba: Fürdőszoba, WC valamint Terasz kilátással a Magas Tátrára
    - 1db 1 ágyas, 1db 2 ágyas : Közös fürdőszoba és WC használattal
    - 1db 2 ágya szoba: Fürdőszoba, kisgyerekek elhelyezésére szolgáló lehetőség, valamint terasz, kilátással a Magas Tátrára
    A panzió teljes kapacitása: 10-13 fő.

Mindenki számára használható helyiség:
    Ingyenes WiFi internet hozzáférés
    Jól felszerelt konyha: Gáztűzhely, Mikrohullámu sütő, Hűtőszekrény, Kávéfőző, Gyorsforraló, Edénykészletek, TV
    A panzió zárt területen fekszik, melynek területén parkolási lehetőséget biztosítunk vendégeink részére, valamint grillezési lehetőséget is biztosítunk.

    All-year private accommodation in Nova Lesna, a touristic village at the foot-hills of the High Tatra mountains. The guesthouse features a beautiful panorama view of the High Tatras.
    Nova Lesna is located 5 km from Stary Smokovec - the center of the High Tatras, and has the direct train and bus connection with Vysoke Tatry and the city of Poprad.
    The village, thanks to its location, has become a popular tourist resort. There are restaurants and shops available.

The guesthouse offers the following room capacity:
    - 1/2 complet - kitchen corner with a cooker, coffemaker, kettle, refridgerator, TV-SAT, bathroom, WC, possibility of an extra bed for children
    - 1/2 with bathroom, possibility of an extra bed, balcony with a view on Tatry
    - 1/3 with bathroom and toilet, TV, balcony with a view on Tatry
    - 1/1, 1/2 a with shared bathroom and WC
    Every room equipped with a radio-alarm clock.
    The total capacity is 10-13 beds.

    Other services available to the guests: free WiFi internet access, fully equipped kitchen (gas cooker, microwave oven, caffeemaker, kettle, TV) with a seating and fireplace. There is a possibility of grill in the garden. Parking in the yard.


webmaster