Hotel Palace Tivoli    Tatranská Polianka


TELEFÓN: ++421-52-7881208
MOBIL: ++421-911-700933
FAX: ++421-52-7881208
EMAIL: recepcia@hotelpalacetivoli.eu
WWW: www.vysoketatry.com/palacetivoli/
GPS: N 49.122029°
E 20.183870°
ADRESA: 059 82 Tatranská Polianka 10

    Hotel Palace Tivoli sa nachádza v tatranskej osade Tatranská Polianka v srdci Vysokých Tatier priamo pod najvyšším štítom - Gerlachovským, n.v. 2655 m.n.m. Tatranská Polianka leží v strede dopravnej tepny medzi Štrbským Plesom a Tatranskou Lomnicou, niekoľko kilometrov od hlavného strediska Starého Smokovca. Pri svojom pobyte budete mať v tejto časti Vysokých Tatier najvyšší možný počet slnečných dní a možnosť využitia všetkých turistických, športových a kultúrnych aktivít.
    Nadmorská výška 1000 m vytvorila v tejto oblasti ideálnu klímu pre prirodzenú liečbu dýchacích ťažkostí. Hotel je vhodný pre organizovanie školení, rekondičné pobytov, pre turistov, horolezcov, športovcov a pobyty rodín s deťmi.

    Hotel Palace Tivoli*** zaujme už na prvý pohľad svojím vzhľadom typickým pre tatranské budovy. História pôvodnej budovy siaha až do roku 1902, kedy bol objekt súšasťou klimatického sanatória Dr. Guhra a v období od júna do decembra 1923 sa u nás liečil aj významný český básnik Jiří Wolker. V súčasnosti patrí budova medzi slovenské kultúrne pamiatky, vedená pod názvom ORAVA.

    Ubytovanie nájdete v kompletne zrekonštruovanom hoteli, ktorý si ponechal ráz historickej kultúrnej pamiatky Slovenska, ale vnútorné zariadenie izieb so štýlovým nábytkom poskytuje maximálne pohodlie a je vybavené najmodernejšími technickými vymoženosťami a izby sú vybavené kartovým uzamykacím čipovým systémom. Každá izba má TV-SAT a vlastné sociálne zariadenie.

Popis objektu (34 lôžok + 12 prísteliek):
    DVOJLÔŽKOVÁ IZBA (manželská) od 45,- € / noc: Dvojlôžková izba s fancúzskou posteľou je voľbou pre páry túžiace po komforte. Kvalitné posteľové matrace zabezpečia pokojný spánok. Izba disponuje vlastným sprchovacím kútom a WC. Izbu je možné obsadiť jednou alebo dvoma osobami. Pre páry s bábätkom je možné doplniť izbu o detskú postieľku.
    DVOJLÔŽKOVÁ IZBA (samostatné postele) od 45,- € / noc: Dvojlôžková izba so samostatnými posteľami je voľbou pre návštevníkov túžiacich po komforte. Kvalitné posteľové matrace zabezpečia pokojný spánok. Izba disponuje vlastným sprchovacím kútom a WC. Izbu je možné obsadiť jednou alebo dvoma osobami. Pre páry s bábätkom je možné doplniť izbu o detskú postieľku.
    STANDARD SUITE od 85,- € / noc: Izba standard suite je vybavená dvojlôžkom a gaučom, ktorý je možné po rozložení použiť ako prístelku pre dve osoby. Izba je veľmi priestranná a dostatočne presvetlená. Kúpeľňa disponuje okrem WC i vaňou, ktorú oceníte hlavne pri pobyte celej rodiny s malými či väčšími deťmi. Pre páry s bábätkom je možné doplniť izbu o detskú postieľku.
    APARTMÁN TYP B od 60,- € / noc: Apartmán typu B je vybavený spálňou s dvojlôžkom a gaučom, ktorý je možné po rozložení použiť ako prístelku pre dve osoby. Spálňa je veľmi priestranná a svetelná, naviac je z nej prístup na presklený balkón s posedením. Kúpeľňa disponuje okrem WC i vaňou, ktorú oceníte hlavne pri pobyte celej rodiny s malými či väčšími deťmi. Pre páry s bábätkom je možné doplniť izbu o detskú postieľku.
    Luxusný APARTMÁN TYP A od 130,- € / noc: Apartmán typu A je našim najluxusnejším typom ubytovania. Je vybavený spálňou s dvojlôžkom a obývacou miestnosťou s koženým gaučom, ktorý je v prípade potreby možné po rozložení použiť ako prístelku pre dve osoby. Apartmán je zariadený v rustikálnom štýle. Priestranný a svetelný. Kúpeľňa disponuje okrem WC i vaňou a bidetom. Pre páry s bábätkom je možné doplniť izbu o detskú postieľku.

    Severne orientované izby ponúkajú výhľad na Vysoké Tatry a južne orientované na Nízke Tatry.
    - reštaurácia s možnosťou podávania raňajok, polpenzie a plnej penzie (48 miest)
    - salónik vhodný na organizáciu školení a s možnosťou hrania stolného tenisu (24 miest)
    - recepcia s barom, krbom a posedením ktoré poskytuje prekrásny výhľad na panorámu Vysokých Tatier
    - miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží
    - bussiness kút (pripojenie na internet, kopírovanie, fax)
    - bezplatné parkovanie áut pri objekte
    - celoročná prevádzka

    Objekt poskytuje tiché a kľudné ubytovanie a je vhodné pre rodiny s deťmi.
    Ubytovaným hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia a zabezpečenie dopravy, jazdy na koni a koči a leteniek za poplatok.


webmaster