Chata Nicol    Lendak


TELEFÓN: ++421-52-4596337
MOBIL: ++421-903-634151
++421-911-151634
FAX: ++421-52-4596337
EMAIL: a.selvekova@gmail.com
WWW: www.vysoketatry.com/nicol/
GPS: N 49.233373°
E 20.349340°
ADRESA: Jána Vojtašáka 2
059 07 Lendak

    Chata Nicol sa nachádza v obci Lendak v blízkosti Vysokých Tatier. V lete objekt ponúka možnosť cyklistických vychádzok do okolia, zberu lesných plodov, návštevy Belianskej jaskyne, vysokohorských túr vo Vysokých Tatrách (Skalnaté pleso, Chata pri Zelenom plese, Belianske Tatry) a taktiež možnosť paraglajdingu v lokalite vzdialenej priblizne 500 m. V zime hostia môžu lyžovať na lyžiarskom vleku vzdialenom 500 m od objektu a v lyžiarskych strediskách Ždiar (10 km) a v Tatranskej Lomnici (12 km).
    Objekt je vhodným východiskom na výlety za poznávaním historických pamiatok Spiša (Červený kláštor, Kežmarok, kaštieľ Strážky), splav Dunajca v Pieninách a na návštevu termálnych kúpalísk Vrbov, Vyšné Ružbachy a AquaCity Poprad.

Popis objektu (14 lôžok + 2 prístelky):
    - 1 samostatná izba s vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, vaňa so sprchou, WC) (1/5+2)
    - 4 samostatné izby s vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC) (1/3, 3/2)
    - spoločenská miestnosť s barom, TV-SAT, vybavenou kuchynkou (plynový sporák s plynovou rúrou, chladnička, mikrovlnka) a balkónom
    - miestnosť s biliardovým stolom
    - sauna
    - krytý prístrešok s krbom a grilom
    - bezplatné parkovanie áut v uzavretom dvore
    - celoročná prevádzka

    Cena ubytovania za osobu na noc v letnej sezóne 8 €, v zimnej sezóne 10 € a mimo sezóny dohodou. Ceny sú uvedené bez DPH.
    Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma. Pri pobytoch dlhších ako 10 dní poskytujeme zľavy.

    Cena ubytovania za celý objekt na noc v letnej sezóne 100 €, v zimnej sezóne 120 € a mimo sezóny dohodou. Minimálny počet nocí 2.
    Silvestrovský pobyt 160 € za objekt na noc (minimálne 4 noci).

    Ponúkame tiež ubytovanie v penzióne Harmónia (500 m) pri obci Lendak pod Vysokými Tatrami.

    Boardhouse Nicol is situated in a village Lendak, close to High Tatras. In the summer it offers many possibilities for cycling, picking up the forest fruits, visiting Belianska cave. One can enjoy hiking and climbing (Skalnaté Pleso, Cottage at Zelené Pleso, Belianske Tatras). In winter the guests can enjoy skiing. There is a ski lift just 500 m from the boardhouse, but there are many other lifts around: Ždiar - 10 km, Tatranská Lomnica - 12 km.
    The boardhouse is a perfect point to start up the sightseeing tours, visiting historical places and monuments of region Spiš (Červený kláštor, Kežmarok, Strážky castle). There is a wonderful opportunity for rafting at Dunajec river in Pieniny, for swimming in a pool of Vrbov, Vyšné Ružbachy and Aquacity in Poprad.

Description of the building (14+2 beds):
    - One individual room with own bathroom, basin, shower, bath, toilet (1/5+2)
    - Four individual rooms with own bathroom ,basin, shower, bath, toilet (1/3, 3/2)
    - Social room with the bar, TV-Sat, well equiped kitchen (gas oven, fridge, microwave) and balcony
    - The room with biliard
    - Sauna
    - The tent with the roof, open fire and grill
    - Fee free parking on the protected area next to house
    - The permanent running during the whole year

    The accomodation price per person a night is 8,50 € in summer season, in winter season it is 10 € a night. A part the main season it is possible to arrange the price individually. Children up to 3 years don't pay. If the stay is longer than 10 days, there is a discount.

    Pensjonat Nicol znajduje się w miejscowości Lendak w pobliżu Tatr Wysokich. W okresie letnim objekt oferuje możliwości wycieczek rowerowych w pobliskie okolice, zbioru płodów leśnych, zwiedzania Jaskini Bielskiej, oraz wycieczek wysokogórskich w Tatry Wysokie (Skalnate Pleso, chata pri Zelenom Plese, Tatry Bielskie), jest możliwośc vzywania paralotni v miejscu specjalnie do tego przygotowanym w odleglości 500 m.
    W okresie zimowym goście mogą korzystać z wyciągu narciarskiego odległego o 500 m od objektu oraz z ośrodków narciarskich Ždiar (10 km) i Tatrzańska Łomnica (12 km).
    Pensjonat stanowi doskonałą bazę wypadową dla wycieczek w celu zapoznawania się z zabytkami Spisza (Czerwony Klasztor, Kežmarok, pałacyk w miejscowości Strážky), dla spływu Dunajca w Pieninach oraz dla korzystania z kąpielisk termalnych Vrbov, Vyšné Ružbachy i Aquacity Poprad.

Opis objektu (14+2 łóżek):
    - 1 oddzielny pokój z własnym węzłem sanitarnym (umywalka, kąt prysznicowy, wanna z prysznicem, WC) (1/5+2)
    - 4 oddzielne pokoje z własnymi węzłami sanitarnymi (umywalka, kąt prysznicowy, WC) (1/3, 3/2)
    - świetlica z barem, TV-SAT, z wyposażoną kuchenką (kuchnia gazowa z gazowym piekarnikiem, lodówka, piekarnik mikrofalowy) i balkonem
    - sala bilardowa
    - sauna
    - altanka z kominkiem i grillem
    - bezpłatne parkowanie samochodów na zamkniętym podwórzu
    - objekt czynny przez cały rok

    Ceny zakwaterowania w sezonie letnim: 8,50 € /osobę/noc, w sezonie zimowym: 10 €, poza sezonami: cena do uzgodnienia. Dzieci do 3 lat bez zapotrzebowania na łóżko bezpłatnie. Udzielamy zniżki przy pobytach przekraczających 10 dni.


webmaster