Ubytovanie Kováčová Terézia    Štrba


TELEFÓN: ++421-52-7791309
MOBIL: ++421-949-229439
EMAIL: tereziakovacova@zoznam.sk
tereziakovacova1@gmail.com
WWW: www.vysoketatry.com/kovacova/
GPS: N 49.050579°
E 20.083442°
ADRESA: Hviezdoslavova 715
059 38 Štrba

    Ubytovanie Kováčová sa nachádza v podtatranskej obci Štrba, ktorá leží v kotline medzi Vysokými a Nízkymi Tatrami. V lete je možnosť podnikať vysokohorské túry vo Vysokých Tatrách (Kriváň, Rysy, Mengusovská dolina), zbierať lesné plody v blízkych lesoch a v zime lyžovať v lyžiarskych strediskách Štrbské Pleso (11 km), Tatranská Štrba (4 km), Lopušná dolina (8 km) a Liptovská Teplička (15 km).
    Objekt je vhodným východiskom na výlety do Nízkych Tatier, Slovenského raja, Pienin, na návštevu historického Kežmarku, Levoče, Spišského hradu a termálnych kúpalísk AquaCity Poprad, Vrbov a Bešeňová.

    Ubytovanie sa nachádza v podtatranskej obci Štrba vo Vysokých Tatrách. Hosťom ponúkame ubytovanie v priestranných izbách. Kapacita ubytovania je 20 osôb. Ubytovanie je rozdelené na viac častí.
    Prvá časť pozostáva z troch 2 až 4 lôžkových izieb, pričom jedna z nich slúži ako spoločenská miestnosť s televízorom a satelitom. Nachádza sa tu 2 x sociálne zariadenie s umývadlom, vaňou a WC, kompletne vybavená kuchyňa s chladničkou, plynovým sporákom, rýchlovarnou kanvicou, rádiom a jedálenskou časťou.
    Druhá časť podkrovie predstavuje kompletne zariadený luxusný apartmán s tromi 2 až 4 lôžkovými izbami, kuchyňou (plynový sporák, mikrovlnka, chladnička, kávovar, rýchlovarná kanvica), ktorá je spojená s obývacou časťou s televízorom a rádiom. Sociálne zariadenie tvorí umývadlo, sprchovací kút a WC.
    V celom ubytovacom zariadení je bezplatné WiFi pripojenie na internet. V lete je možnosť posedenia na hojdačke a v záhradnom altánku s vonkajším krbom s možnosťou grilovania.

    Hostia tu majú možnosti turistiky, zbierania lesných plodov a húb. V zime si môžu zalyžovať v blízkych lyžiarskych strediskách ako Štrbské Pleso (11 km), Tatranská Štrba (4 km), Lopušná dolina (8 km) a Liptovská Teplička (15 km). V blízkosti je aj AquaCity Poprad.

Cena ubytovania za osobu na noc:
    - počas letnej a zimnej sezóny: dospelí od 10 €, deti do 15 rokov 8 €.
    - Vianoce a Silvester: dospelí od 14 €, deti do 15 rokov 10 €.
    - mimo sezóny: cena dohodou

    Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma.
    Pri pobytoch dlhších ako 7 dní poskytujeme zľavy.

    V blízkosti objektu sa nachádza samostatná chalupa (drevenica) s dvoma veľkými izbami pre 8 osôb s terasou. Kuchyňa je komplet vybavená + kúpelňa s toaletou. Chalupa má samostatný vchod s parkovaním pre 3 autá. Pozemok je oplotený.

    The accomodation is situated in a foothill village Štrba lying between the High and Low Tatras.
    In summer there are some excellent possibilities for hiking in the High Tatras /Kriváň, Rysy, Mengusovská valley/ and picking the berries.
    In winter you can practise cross country skiing or downhill running in the sport centres like Štrbské Pleso /11 km/, Tatranská Štrba /4 km/, Lopušná dolina /8 km/ or Liptovská Teplička /15 km/.
    From this place you can do the trips to see the natural beauties /Low Tatras, Slovak Paradise, rafting down the Dunajec river in Pieniny/, historical monuments in Kežmarok, Levoča or Spiš castle or you can visit thermal spas in Poprad, Vrbov and Bešeňová.
    The house offers accomodation for max. 20 persons in 2 storeys.
    In the 1st floor there are 3 rooms, one of which serves as a living room with a TV set. 2x bathroom, completely ecquipped kitchen with a gas cooker and a fridge is a part of the storey.
    The attic consists of 3 rooms, completely ecquipped kitchen /joined with the living room/ and a shower.
    Free WiFi internet connection.
    Parking in the yard is for free.
    There is also a possibility to have a picknick by the fire in summer.

    Kwatera jest zlokalizowana w podtatrzańskiej miejscowosci Śtrba, która leży w kotlinie między Wysokimi a Niskimi Tatrami.
    W lecie jest możliwość korzystania ze szlaków w Wysokich Tatrach /Krivań, Rysy, Mengusovska dolina/, zbierania leśnych owoców w pobliskich lasach, a w zimie uprawiania sportów narciarskich na trasach: Śtribské Pleso /11 km/, Tatrańska Śtrba /4 km/, Lopuśna dolina /8 km/ i Liptovska Teplićka /15 km/ - odlełości od Śtrby.
    Kwatera jest położona przy trasie wylotowej do Niskich Tatr, Słoweńskiego raju, Pienin oraz na historycznym szlaku Keżmarku, Levoče, Spisského zamku i termalnych kąpielisk Aquaparku Poprad. Vrbov i Beśenová.
    Oferujemy pobyt w rodzinnym domu w miejscowości Śtrba maksymalnie dla 20 osób - na dwóch kondygnacyach.
    Pierwsze piętro składa się z trzech 2-4 osobowych pokoi, oraz z salonu z aneksem kuchennym, z pełnym wyposażeniem oraz TV. Na piętrze znajduje się również 2x łazienka z wanną.
    Poddasze oferuje luksusowe 3 pokoje 2-4 osobowe, kompleksowo wyposażony aneks kuchenny z salonem oraz radiem i TV. Na piętrze znajduje się łazienka z prysznicem.
    Bezpłatny dostęp do Internetu WiFi.
    Parkowanie samochodów na podwórku oraz przechowywanie sprzętu narciarskiego wliczone w cenę. Zwierzęta mile widziane.

    Die Unterkunft befindet sich in einem in untertatra liegenden Dörfen Štrba. Štrba liegt zwischen der Hohen und der Nieder Tatra.
    Im Sommer bestät die Möglichkeit zu wandern und Waldfrüchte zu sammeln. Im Winter kann man Ski-fahren. /Štrbské Pleso - 11 km, Tatr. Štrba - 4 km. Lopušná dolina - 8 km und Liptovská Teplička - 15 km/
    Die gute Lage ermöglicht verschiedene Ausflüge zu unternehmen, z. B. in die Nieder Tatra, ins Slowakische Paradise, ins Pieniny. Dann - in die historischen Städte Kežmarok, Levoča und Zipser Burg oder um sich zu erholen und entspannen, kann man die Thermal - Bäder Aquapark Poprad, Vrbov und Bešeňová besuchen.
    Wir bieten Ihnen die Unterkunft in einem Familienhaus auf zwei Etagen in Štrba für maximal 20 Personen an.
    In der ersten Etage befinden sich drei Zimmer mit 2-4 Betten. Ein Zimmer dient als Gemeinschaftsraum mit TV mit Kabelanschluss. Zur Verfügung steht auch 2x ein Badezimmer mit einer Wanne und Toilette und auch eine komplett ausgestatette Küche mit Gas.Herd, Kühlschrank, Radio und einer Essecke.
    Im Dachboden befindet sich ein luxus Appartement mit 3 Zimmer mit 2-4 Betten, eine Küche mit Gas-Herd, Kühlschrank und einer Kaffeemaschine. Die Küche ist mit dem Wohnzimmer verbunden, wo der Fernseher und das Radio sind. Das Bad ist mit einer Dusche und einer Toilette ausgestattet.
    Free WiFi Internet-Verbindung.
    Parken kann man um sonst im Hof. Ihre vierbeinige Familienmitglieder sind bei uns willkommen.


webmaster