Hotel Slovan    Tatranská Lomnica


TELEFÓN: ++421-52-7847777
MOBIL: ++421-948-204040
FAX: ++421-52-7847778
EMAIL: reservation@hotelslovan.sk
WWW: www.vysoketatry.com/hotelslovan/
GPS: N 49.168142°
E 20.274523°
ADRESA: 059 60 Tatranská Lomnica 46

    HOTEL SLOVAN je po celkovej rekonštrukcii a ponúka svojim hosťom 116 pohodlných, novozriadených izieb vo farebnom ladení JAR, LETO, JESEŇ, ZIMA, DEŇ a NOC. Vo všetkých izbách sú moderné kúpeľne s vaňou alebo sprchovacím kútom vo farebnom odtieni celého poschodia, samozrejmosťou je TV-SAT a telefón.
    Nadčasovým nábytkom s dôrazom na čistotu línií a remeselné prevedenie sú zariadené všetky izby. Z drevín dominuje dub. Úplnou novinkou sú nadstavbové poschodia 4., 5. a 6. s priestrannými izbami a apartmánmi v štandarde plus s nádherným a ničím nerušeným výhľadom na Lomnický štít a do malebného údolia, LCD TV a pripojením na internet.

    Pre mladé rodinky máme k dispozícii priestranné 3-lôžkové izby s možnosťou umiestnenia detskej postieľky pre najmenších na požiadanie. Rodinné izby Family Suite 2+2 sú ideálne vybavené pre rodinnú dovolenku, kde už väčšie deti môžu mať samostatne oddelenú spálňu a vlastnú kúpeľňu. Spriatelené rodiny na dovolenke určite ocenia umiestnenie rodinných izieb Family Suite 2+1 a 2+2 oproti sebe cez chodbu alebo rodinné izby Family Suite 2+2 hneď vedľa seba. Viacpočetná rodina môže využiť pohodlné riešenie dvoch 3-lôžkových izieb so samostatnou kúpeľňou umiestnených oproti sebe so spoločným vstupom.
    Všetky lôžka v našom hoteli sú plnohodnotné, u nás sa do ružova vyspia deti aj ich rodičia. 1-lôžkové izby ponúkajú príjemné ubytovanie pre návštevníkov cestujúcich single. 2-lôžkové bezbariérové izby sú prispôsobené veľkosťou izieb a kúpeľne potrebám hostí so zdravotným obmedzením.

    Ak hľadáte mimoriadny zážitok, HOTEL SLOVAN Vám ponúka pobyt v 2-lôžkovom mezonetovom apartmáne, ktorý sa nachádza na dvoch podlažiach prepojených samostatným vnútorným schodiskom. Pobyt pod strechou hotela, blízko pri hviezdach pozýva na romantiku vo dvojici. Je to miesto, ktoré sa prispôsobí Vašim predstavám, nálade a príležitosti. Môžete tu stráviť dovolenku, romantický víkend či pracovnú cestu, všetky budú jedinečné.


webmaster