Hotel Lesná    Stará Lesná


TELEFÓN: ++421-52-4761000
MOBIL: ++421-910-998827
FAX: ++421-52-4467559
EMAIL: recepcia@hotellesna.sk
WWW: www.hotellesna.sk
www.vysoketatry.com/hotellesna/
GPS: N 49.147678°
E 20.284430°
ADRESA: 059 60 Stará Lesná 157

    Hotel Lesná je luxusný hotel, ktorý čerpá inšpiráciu z prírodného prostredia. Keď vstúpite dovnútra, dýchne na vás svieža, moderná a zároveň útulná atmosféra. Keď sa pozriete von, ohromia vás majestátne scenérie Tatier, ideálne pre letnú turistiku či zimnú lyžovačku.
    Hotel Lesná je skvelým miestom pre romantický víkend, wellness pobyt aj rodinnú dovolenku. Štýlové ubytovanie, unikátne wellness & spa, vychýrená kuchyňa a najmä osobný prístup k vám sú atribúty, pre ktoré sa budete chcieť do Hotela Lesná vrátiť.

UBYTOVANIE
    Hotel Lesná ponúka ubytovanie v 37 izbách a hotelových apartmánoch najvyššieho európskeho štandardu.
    Dva mezonetové Duplex apartmány s rozlohou takmer 140 štvorcových metrov s vlastnou terasou poskytujú fenomenálny výhľad na Lomnický štít.
    Izby a apartmány sú zariadené v modernom a elegantnom dizajne, zároveň pôsobia veľmi útulne, preto sa v nich budete cítiť ako doma. Pýchou spální sú pohodlné postele vo veľkosti King Size.
    V Residence Lesná má každý apartmán plne vybavený kuchynský kútik s chladničkou, samozrejmosťou je LED televízor aj vysokorýchlostné Wi-Fi pripojenie na internet.

SLUŽBY
    Gastronomické radovánky na vás čakajú v našom lobby bare a reštaurácii s tradičnou slovenskou kuchyňou v novom, odľahčenom a modernom prevedení. Zárukou kvality a výnimočnosti je menu pripravené uznávaným šéfkuchárom Petrom Ďurčom, členom Gourmet klubu.
    Samozrejmosťou hotelového servisu sú 24-hodinová izbová služba, bezplatné pripojenie na vysokorýchlostný internet a monitorované parkovisko.

WELLNESS A FITNESS
    Ak túžite po ozajstnej regenerácii tela a mysle, doprajte si ju v našom luxusnom a autentickom Spa by L’Occitane, v hotelovom bazéne, fitness a wellness centrách.
    Priamo z bazéna sa budete dívať na majestátny Lomnický štít a vychutnávať si pôžitok z dokonalého oddychu.
    Kým vy budete relaxovať, vaše ratolesti sa pod dohľadom skúseného personálu zabavia v detskej miestnosti.

KONFERENCIE
    Pre vaše biznis potreby máme k dispozícii bezkonkurenčné konferenčné priestory a technické vybavenie, ktorým uspokojíme každú vašu potrebu pre firemné akcie, teambuilding, ale aj svadbu či rodinnú oslavu.

CENNÍK: nájdete na www.hotellesna.sk.

    Ponúkame tiež ubytovanie v Hoteli Forton a Hoteli Hills v Starej Lesnej.


webmaster