Horský hotel Hrebienok    Starý Smokovec


TELEFÓN: ++421-44-2901351
MOBIL: ++421-905-217209
EMAIL: reservation@hotelhrebienok.sk
WWW: www.hotelhrebienok.sk
www.vysoketatry.com/hotelhrebienok/
GPS: N 49.158968°
E 20.224184°
ADRESA: stredisko Hrebienok
062 01 Starý Smokovec

    Obľúbený horský hotel vo Vysokých Tatrách s turistickým štandardom ubytovania je opäť otvorený!

    Horský Hotel Hrebienok je situovaný na úpätí Slavkovského štítu priamo v centre turistických chodníkov. Východiskový bod množstva turistických trás poteší turistov - začiatočníkov i skúsených horalov.
    Ubytujte sa mimo ruchu tatranských osád i okolitých obcí, zaspávajte pri šepote tatranských lesov a prebúdzajte sa s výhľadom na Slavkovský či Lomnický štít alebo na okolitú tatranskú krajinu.

    Pre milovníkov turistiky a hôr ponúkame komfortné turistické ubytovanie v štyridsiatich jednoduchých a prakticky zariadených izbách.
    K dispozícii sú jedno a dvojlôžkové izby s manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami. Rozloha niektorých izieb umožňuje ubytovanie aj troch osôb.
    Spomedzi horských hotelov je Horský Hotel Hrebienok zárukou komfortu pre klientov aj vďaka samostatným sociálnym zariadeniam a sprchovaciemu kútu, ktoré sú súčasťou každej izby.
    Niektoré izby ponúkajú výhľad z balkóna.

    K ubytovaniu si môžete doobjednať kontinentálne raňajky a chutné večere podávané formou 3-chodového menu v našej Reštaurácii Hrebienok.
    Vstup do reštaurácie je 2 minúty od hlavného vchodu hotela.

Cenník:
   

    V cene ubytovania je zahrnutý lístok na pozemnú lanovku Starý Smokovec - Hrebienok platný počas celého pobytu, so 6 jazdami denne.
    Lístok na lanovku obrdží každá ubytovaná osoba a je neprenosný.
    Našim hosťom je k dispozícii aj bezplatné parkovanie pri Grandhoteli Starý Smokovec, prípadne v blízkosti je podzemné, strážené parkovisko za poplatok.

    Počas vášho pobytu v Horskom Hoteli Hrebienok môžete využívať Wellness & Spa Grandhotela Starý Smokovec za zvýhodnenú cenu ako aj služby skúsených masérov s 20% zľavou.


webmaster