Hotel Hills****    Stará Lesná


TELEFÓN: ++421-910-802309
++421-918-338333
EMAIL: recepcia@hotelhills.sk
WWW: www.hotelhills.sk
www.vysoketatry.com/hotelhills/
GPS: N 49.145570°
E 20.287816°
ADRESA: 059 60 Stará Lesná 153

RODINNÝ WELLNESS HOTEL V PRÍRODE
    Nadštandardný a novootvorený hotel Hills je ideálny nielen pre rodiny s deťmi a páry, ale aj pre biznis klientelu.

Izba Standard
    Izby Standard s rozlohou od 18,3 m2 do 33,8 m2 sú ideálne na ubytovanie pre 2 osoby. 28 izieb Standard sa nachádza v hotelovej časti A a C na 1., 2. a 3. poschodí a majú rozličnú dispozíciu. Vyznačujú sa jedinečným priestorom s rôznym pôdorysom. Vo vybraných izbách je možné umiestniť detskú postieľku a k dispozícii su aj balkóny.

Izby Lux
    Moderne zriadené Lux izby s rozlohou od 27 m2 - 37 m2 sú vhodné hlavne pre rodiny s deťmi. Izby majú spojenú spálňovú a obývaciu časť. 33 izieb Lux sa nachádza v hotelovej časti A, B a C na 1., 2. a 3. poschodí. Každá izba má rozličnú dispozíciu a je vybavená 2 pevnými lôžkami (manželskou posteľou) a rozkladacím gaučom alebo prístelkou. Balkóny sú k dispozícii na vybraných izbách.

Mezonetové apartmány
    Dvojpodlažné mezonetové apartmány s rozlohou 66,45 m2 sú vhodné pre ubytovanie pre 2 až 2 +2 osoby do 18 rokov. Štyri mezonetové apartmány sú vybavené klimatizáciou, francúzskymi oknami, bez balkónov, s východom do záhrady a nádherným výhľadom na Studený potok. Nachádzajú sa v hotelovej časti C na 1. a 2.poschodí. Dostatočný priestor umožňuje v prípade požiadaviek umiestniť detskú postieľku.

Izby Honeymoon
    Naše novomanželské izby sú ako stvorené na prežitie krásneho romantického pobytu. Dve Honeymoon izby s rozlohou 21,7 m2 sa nachádzajú v hotelovej časti C na 1.poschodí. Súčasťou luxusného vybavenia je vaňa na izbe a francúzske okná s východom do záhrady a výhľadom na okolitú prírodu. Sú vhodné pre ubytovanie 2 osôb.

Hills apartmány
    Dokonalosť v každom detaile nájdete v našich dvoch business apartmánoch pre 2 až 2 +2 osoby do 18 rokov s rozlohou 34 m2. Nachádzajú sa v hotelovej časti A na 2.poschodí. V izbe nájdete všetko, čo potrebujete pri svojej pracovnej alebo súkromnej ceste. Apartmán má samostatnú spálňovú a obývaciu časť pre dostatok súkromia.

KONFERENČNÉ PRIESTORY V HOTELI HILLS****

Kongresová sála ponúka možnosť usporiadania akcie pre 150 osôb. Veľkoryso riešené priestory s pohodlným sedením poskytujú dostatok miesta na coffee breaky a stand - by stoly. Multifunkčný priestor slúži nielen pre potreby kongresovej turistiky (prednášky, školenia, porady, prezentácie, konferencie), ale rovnako aj pre usporiadanie plesov, svadieb, eventov, koncertov alebo módnych prehliadok.
    - rozmery sály (183 m2): šírka 8,1 m x dĺžka 22 m a výška 2,7 m
    - elektricky ovládané premietacie plátno s rozmermi: 2,6 m x 1,46 m
    - 4 x LCD TV
    - variabilný priestor a rôzne možnosti usporiadania, priestor je bez stĺpov
    - mediálne a kontrolné centrum, systém reprodukujúci prírodné svetlo - bodové,
    - priestorové a rotujúce svetlá, audiovizuálna technika s individuálnym ovládaním
    - sála má prístup denného svetla s možnosťou zatemnenia, klimatizácia

Business salónik s kapacitou 50 osôb je ideálnym miestom na obchodné stretnutia, mítingy, školenia alebo menšie rodinné oslavy. Štýlovo a moderne zariadený priestor je vhodný aj pre organizovanie prednášok, workshopov, promócií, ochutnávok vín alebo iných akcií.
    - rozmery sály (63,76 m2) 8,7 m šírka x 7,7 m dĺžka, výška od 2,28 m do 3,95 m
    - elektricky ovládané premietacie plátno s rozmermi: 2,5 m x 1,4 m
    - sála má prístup denného svetla s možnosťou zatemnenia v prípade premietania na plátno/obrazovku, 1 x LCD TV, klimatizácia

Tanečná sála je výnimočný a dizajnovým priestorom so svetlíkom na streche v tvare ihlanu. Ideálne miesto na vašu tanečnú zábavu, program alebo rôzne koncerty, skvele oddelí priestor na sedenie a konzumáciu od zábavnej časti.
    - rozmery sály (78 m2) 7,2 m šírka x dĺžka 9,3 m a výška 5,6 m
    - elektricky ovládané premietacie plátno s rozmermi: 4 m x 2,5 m
    - sála má prístup denného svetla s možnosťou zatemnenia, klimatizácia

VIP salónik vedľa hotelovej reštaurácie je vhodné na menšie rokovania s vašimi obchodnými partnermi. Konferenčný priestor s maximálnou kapacitou 25 osôb je vhodný na organizovanie pracovných stretnutí, firemných porád, meetingov ale aj výberových konaní.
    - rozmery (36,49 m2) šírka 8,9 m x 4,1 m dĺžka
    - LCD TV, Flipchart, laserové ukazovadlo

NATURE WELLNESS CENTRUM
    Prírodné interiérové a exteriérové Nature Wellness centrum s množstvom atrakcií, exkluzívna zóna VIP Star Lounge, klasické relaxačné masáže a rôzne druhy procedúr. Navštívte náš dokonalý prírodný wellness raj - Nature Wellness centrum. Doprajte si vnútornú aj fyzickú rovnováhu, výnimočnú wellness starostlivosť a silu prírodných bylín a vonných esencií.
    Súčasťou wellness centra sú sauny a inhalácie (fínska, ceremoniálna, bylinková, eukalyptová a soľná sauna), zážitkové sprchy, ľadopád, ochladzovací bazén, relaxačná vonná miestnosť s vonkajšou terasou, exteriérové horské jazierko s vírivkou, relaxačný bazén s atrakciami a oddychovou zónou, jacuzzi a vodné wellness bary.
    Vychutnajte si úžasné panoramatické výhľady na okolité hory pri vašich wellness zážitkoch : Eukalyptová sauna • Fínska sauna • Bylinková sauna • Soľná sauna • Ceremoniálna prírodná sauna • Oddychová relaxačná miestnosť • Ochladzovací bazén • Zážitkové sprchy • Relaxačný bazén • Jacuzzi • Pool bar & Spa bar • Horské jazierko s vírivkou.

VIP STAR LOUNGE
    Exkluzívna romantika a dokonalý relax v našej privátnej zóne, akú len tak ľahko nenájdete. Doprajte si intímnu atmosféru a chvíľky, ktoré budú patriť iba vám. Rezervujte si váš pobyt v privátnej zóne a vyberte si z našej ponuky spa balíčkov.
    Odneste si výnimočné zážitky, na ktoré nezabudnete. V našej privátnej spa zóne nájdete: jacuzzi s výhľadom na štíty Vysokých Tatier, presklenú fínsku saunu, masážne sprchy a oddychovú zónu. Na našom wellness sa vám najviac bude páčiť súkromie, ktoré tam budete mať. Iba vy sami si môžete užívať vírivku alebo saunu. Či už sa rozhodnete pre romantiku v pároch, wellness pre rodinu alebo zábavu s partiou priateľov.
    Ponorte sa do vírivého kúpeľa, doprajte si horúcu saunu a oddychujte v čarovnej atmosfére tatranskej prírody.


webmaster