Stará Lesná


MOBIL: ++421-915-850328
EMAIL: recepcia@hotelforton.sk
WWW: www.vysoketatry.com/hotelforton/
GPS: N 49.147040°
E 20.287349°
ADRESA: 059 60 Stará Lesná 154

    Predstavy o dobrom jedle a príjemnom ubytovaní v prekrásnom nedotknutom prostredí Vysokých Tatier Vám splní hotel Forton.

POLOHA
    HOTEL Forton je situovaný v obci Stará Lesná len 2 km od Tatranskej Lomnice v podnoží masívu Lomnického štítu, 780 m n.m. vo východnej časti Vysokých Tatier.
    Táto jeho vynikajúca poloha ho predurčuje k tomu, že v ňom môžete stráviť zimnú aj letnú dovolenku alebo zorganizovať firemnú akciu, či súkromnú rodinnú oslavu (svadby, promócie).

UBYTOVANIE
    Príjemné ubytovanie v tichom, nerušenom príjemnom prostredí uprostred prírody.
    K dispozícii 22 - 2 lôžkových izieb bez možnosti prístelky (resp. len na požiadnie pre dieťa do 6 rokov), vybavenie izieb - kúpeľňa ,sušič vlasov, TV, sat., internet.
    9 apartmánov s vybavením: spálňa s manželskými posteľami, obývačka s rozťahovacím gaučom s možnosťou 1-2 prísteliek, TV, sat., chladnička s minibarom, trezor, bezplatný internet.
    1 apartmán Lux - spálňa, obývačka s 2 prístelkami, samostatný vchod, kuchynka , TV, sat., trezor, bezplatný internet.
    1 apartmán Relax - spálňa s manželskými posteľami, obývačka s 2 prístelkami , zimná záhrada s výhľadom na Tatry , TV, sat., minibar, trezor, bezplatný internet.

STRAVOVANIE
    Z hľadiska priorít je na poprednom mieste poskytnúť návštevníkom hotela kvalitné gastronomické služby. Reštauračná časť ponúka široký výber pestrej stravy od bufetových raňajok, obed aj s denným menu a večeru.
    V kaviarni a dennom bare ponúkame výbornú kávu Lavazza na rôzne spôsoby , miešané drinky, zmrzlinové poháre - v lete aj s príjemným posedením na letnej terase.

POHODA
    K dovolenkovej pohode určite prispeje aj kryté záhradné posedenie s ohniskom a grilom, kde si môžete na recepcii zakúpiť „piknikový košík“ a urobiť piknik s rodinou alebo priateľmi.
    Príjemné večerné posedenie ponúka Biliard bar s bohatým výberom nápojov, dvoma stolmi a stolným futbalom pre deti.

KONFERENCIE
    Hotel svojou polohou a službami spĺňa všetky kritériá pre kongresový turizmus. Pre konanie konferencií, školení, seminárov a firemných akcií je k dispozícii konferenčná miestnosť s max. kapacitou 100 miest, salónik s kapacitou 30 miest a banketový salónik pre 16 osôb.

ŠPORT, RELAX
    Biliard, tenisový kurt, požičovňa bicyklov pre celú rodinu sú priamo v hoteli. Pre lyžiarov je k dispozícii lyžiareň so sušiakmi na topánky.
    Hostia hotela Forton*** môžu využiť Wellness centrum v našom partnerskom hoteli Lesná**** v čase otváracích hodín za poplatok.
    Rodiny s deťmi môžu navštíviť detskú izbičku s vybavením.

    Ponúkame tiež ubytovanie v Hoteli Lesná v Starej Lesnej.

Rodinná dovolenka s animačným programom.webmaster