Penzión Bayer    Ždiar


TELEFÓN: ++421-52-4498146
MOBIL: ++421-948-473522
++421-903-627657
EMAIL: bayer@privatbayer.sk
WWW: www.vysoketatry.com/bayer/
GPS: N 49.271224°
E 20.270756°
ADRESA: 059 55 Ždiar 210

    Ak hžadáte ideálne miesto pre Vašu dovolenku, príjemné prostredie, kvalitné služby a miesto oddychu, radi Vás privítame v rodinnom penzióne ležiacom v malebnom údolí, priamo v lone Belianskych Tatier a Spišskej Magury v goralskej dedinke Ždiar.
    V lete môžete využi predovšetkým možnos turistiky, oddychu a obdivovania historických a kultúrnych pamiatok, v zime zase možnos lyžovania v lyžiarskych strediskách a vnímanie panenskej prírody na bežeckých tratiach, ktoré sa nachádzajú v Monkovej doline a na hrebeni Spišskej Magury.

    Penzión Bayer je vhodný pre rodiny s demi, osoby ktoré vyhžadávajú rodinne prostredie s individuálnym prístupom, ale aj pre žudí, ktorí chcú po aktívne strávenom dni (turistikou v Tatrách, alebo lyžovačkou v Ždiari, Bachledovej doline, ...) relaxova v príjemnom prostredí. V tom prípade je nᚠpenzión pre Vás to pravé. Máme klientov, ktorý nás navštevujú už niekožko rokov a radi trávia v penzióne dovolenkový čas.
    Ponúkame Vám prijemne rodinne prostredie nášho penziónu s domácou kuchyňou a ubytovaním v izbách s TV, sociálnym zariadením a WiFi pripojením v objekte. Parkovanie je zabezpečené vo dvore a je bezplatné. Pre rodiny s demi je k dispozícii aj detské ihrisko s pieskoviskom.

Cenník:
   

Hovoríme anglicky, nemecky a maďarsky. Ak máte vážny záujem kontaktujte nás.


    Family-run pension Bayer is situated in a peculiar Goral village of Ždiar in the heart of Belianske Tatry. It is a lovely place to rest at the present rapid rate of life for both adults and children.

    Accommodation is provided on two floors in rooms with 2, 3 or 4 beds with possibility of an extra bed.
    4 rooms on the first floor feature a private shower bath, WC and a TV-SAT. The hall is equipped with a fridge and microwave oven.
    The second floor also provides rooms and a big hall equipped with fridge and microwave oven, every room has TV-SAT and own bathroom (WC, shower, basin).
    In case of interest a full board or a half board are offered.

    In summer a beautiful countryside offers a lot of possibilities for trips and alpine tours in Belianske Tatry and the High Tatras as well. The nearby thermal swimming pool of Vrbov and Aqua Park in Poprad offer pleasant refreshment in hot weather. As Ždiar is only 15 km from the boarder crossing on Poland, it is a good chance to visit tourist areas of Krakow, Wielička and Osvienčim.
    In case of bad weather there is a Museum in Ždiar and there is Belianska cave just 7 km away.

    In winter, tourists are attracted by beautiful snowy slopes with many lifts and 2 ski centres: Ždiar-Strednica and Ždiar-Bachledova dolina.

More detailed information in English, German and Hungarian languages available on the above phone number.


    A Nyugdíj Bayer szálláslehetőség egy jellegzetes goral községben, Ždiarban (Zár), a Belianske Tatry (Bélai Tátra) szívében található. Ez a nem is olyan kis falu (kb. 7 km hosszú) a maga festői környezetével alkalmas pihenési lehetőséget nyújt mai felgyorsult életvitelű, rohanó világunkban felnőtteknek és gyerekeknek egyaránt.

    A szállást családi házunk két emeletén, összesen nyolc komfortos szobában biztosítjuk. A szobák 2, 3, vagy 4 ágyasak, igény szerint pótággyal kiegészíthetőek.
    A földszinten található egy kisebb társalgó, ahol esténként kellemesen elüldögélhet a vendég.
    Az 1. emelten 4 szoba taláható, mindegyik külön WC-vel, zuhanyzóval és TV-vel(műholdas csatornákkal) ellátva. Az előtérben van hűtő és mikrohullámú sütő is.
    A 2. emeleten szintén 4 szoba található. Itt a 2 WC és a 2 zuhanyzó az előtérből nyílik(nem a szobákban van). Ugyanitt található a hűtő és a TV (műholdas csatornákkal) is.

    Igény szerint étkezést is biztosítunk - fél-, vagy teljes panzióval.

    Nyáron a látogatót a csodálatos tátrai természet várja, amely remek kirándulási lehetőségeket, magashegyi túrák szervezését kínálja nemcsak a Bélai-, hanem az egész Magas Tátra területén. Továbbá remek strandolási lehetőséget nyújt a Vrbov-i termálfürdő, valamint a poprádi Aquapark. Mivel községünk a lengyel határtól mindössze 15 km-re fekszik, meglátogathatóak a közeli lengyel városok - Krakov, Wielička, Osvienčim -, ill. tájak nevezetességei is. Rossz idő esetén meg lehet nézni a Ždiari múzeumot, vagy a Bélai barlangot (Belianska jaskyňa), ami a csupán 7 km-re levő Tatranská Kotlinában található.
    Télen a turistákat főleg hófödte sípályáink csalogatják. A síelni vágyók 2 síközpontban - Ždiar-Strednica, és Ždiar-Bachledová dolina, valamint a falu számos magán-sífelvonóval ellátott pályáján hódolhatnak kedvenc sportjuknak. Ezenkívül lóvasszánon is bejárható a környék, s a látogató gyönyörködhet a pazar kilátást nyújtó hófödte tájban.

    A szállás programmenetéről közelebbi információkat a privát tulajdonosától lehet megtudakolni.

Szlovákul, magyarul és németül beszélünk. A komoly érdeklődőket kérjük telefonon értesítsenek minket. Köszönjük!webmaster