Penzión Baďo    Stará Lesná


TELEFÓN: ++421-52-4783131
MOBIL: ++421-903-714695
FAX: ++421-52-4783132
EMAIL: info@penzionbado.sk
WWW: www.penzionbado.sk
www.vysoketatry.com/bado/
GPS: N 49.137296°
E 20.303483°
ADRESA: Slnečná 272
059 52 Stará Lesná

    Penzión Baďo sa nachádza vo Vysokých Tatrách v obci Stará Lesná. V letnom období nájdete tu možnosti športového vyžitia (horské výstupy do tatranských dolín, Veľkej a Malej Studenej doliny, na Lomnické sedlo a cyklistické túry po tatranských chodníkoch). V rámci zvýšenia svojej fyzickej kondície môžete využiť tenisový kurt v areáli penziónu (zapožičiavame športové potreby). V zime je možnosť lyžovania v lyžiarskych strediskách Tatranská Lomnica-Jamy (6 km), Čučoriedky (6 km), Lomnické sedlo, Ždiar (22 km) a Štrbské Pleso (22 km). V okolí obce sú udržiavané trate pre bežecké lyžovanie.
    Objekt je vhodným východiskom na celodenné výlety za kultúrno-historickými pamiatkami (Kežmarok, Levoča, Spišský hrad), do Slovenského raja, Pienin a termálne kúpaliská AquaCity Poprad a Vrbov.
    V penzióne nájdete komplexné ubytovacie a stravovacie služby, priestor na šport (posilovňa, tenisový kurt) a relax (sauna, vináreň s krbom). Firmám a organizáciám ponúkame rokovaciu miestnosť pre realizovanie konferencií, školení, seminárov alebo obchodných rokovaní (40 miest).
    Naša reštaurácia, s výhľadom na panorámu Lomnického štítu, ponúka hosťom kvalitné jedlá slovenskej kuchyne. Počas dňa je prístupná s denným barom, kde si môžete posedieť pri príjemnej hudbe a šálke chutnej kávy. Na dezertoch a zmrzlinových pohároch si pochutnajú najmä mladší návštevníci penziónu.
    Ubytovanie je v 20 dvoj-posteľových izbách s možnosťou prístelky s celkovou kapacitou 40 lôžok a 20 prísteliek a apartmán 1/4. Izby sú vybavené štandardne so samostatnou kúpeľňou, sociálnym zariadením, TV/SAT, telefónom a rádiom. Súčasťou recepcie je zmenáreň. Parkovanie je zabezpečené v uzavretom areáli penziónu.


webmaster